Receta Gatimi

Cila ėshtė kėnga juaj e preferuar?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 19 prej 19
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34

  Cila ėshtė kėnga juaj e preferuar?

  Cila ėshtė kėnga juaj e preferuar? Ajo qe qe ju ndryshon gjendjen shpirterore sa here e degjoni...

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e Erumahtar
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Athinė
  Postime
  29
  Reputacioni
  0

  Re: Cila ėshtė kėnga juaj e preferuar?

  Tani pėr tani kam dy kėngė tė preferuara Il senso della vita dhe Valeria. qė tė dyja janė kėngė qė i ka kėnduar Elsa Lila nė San Remo.

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Cila ėshtė kėnga juaj e preferuar?

  Ha ha ha ... Reno, une kam shume, skam vetem nje...

  Kam shume kenge te krishtera, qe vertet ma ndryshojne gjendjen shpirterore kur i degjoj.

  Por me pelqen dhe jashte mase BLERO nje nga kenget e tij qe me pelqen sshume eshte "Bashke"

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  16

  Re: Cila ėshtė kėnga juaj e preferuar?

  ka shume dhe te ndryshme..... ketu flitet edhe x kenge te huaja, prandaj e preferuara qe ngel e paarritshme x mua eshte alanis morissette; kenga ironic!

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Cila ėshtė kėnga juaj e preferuar?

  kenge te preferuaa kas shume, sa per ndryshimin e gjendjes varet se cfare kenge psh: degjon rap te duket vetja si gangster, degjon tekno te vloshpirti me shko n'club, degjon kenge romantike te kujtohet na njona qe e ke pas te dashur a ke akoma

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34

  Re: Cila ėshtė kėnga juaj e preferuar?

  momentalisht,,,, 01. Lappuntamento-Ornella Vanoni

  (ne filmin oceans 12)
  per ate qe duan ta degjojn :
  Kodi:
  http://uploaded.to/?id=5nf84p

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  Re: Cila ėshtė kėnga juaj e preferuar?

  Nelly Furtado - Say It Right  tani per tani vdes fare per kete kenge,sa qe e kam vene dhe per ringtone ne tel.....

 8. #8
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  kam dy kenge qe kane qene, jane dhe do vazhdojne te jene te preferuarat e mia:
  Wherever u will go-The Calling dhe Gabriel-Lamb

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  16
  lacrime dor ------- e kendon nje grek me nje rumune !

 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e qween
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  in irana
  Postime
  207
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  50 cent rihanna justin timberlade etj etj.......

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Kenga ime e preferuar eshte Don't Stop Me Now.

 12. #12
  i/e rregjistruar 20% Maska e Lucatonii
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  München
  Postime
  191
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Kenga ime me e preferuar esht (Everything I Do) I Do It For You- Bryan Adams kenga me e bukur 4 ever

 13. #13
  i/e rregjistruar 10% Maska e kazinoportal
  Anėtarėsimi
  Feb 2014
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  23
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Ne fakt ka shume kenge qe mund te jene te preferuara, por ajo me nje super mesazh romantik, dhe me nje kuptim universal, per cdo njeri, neqoftese mund ta quaj kenge eshte ' Per Elizen '

  Beethoven me kete por dhe me te tjera ka lartesuar ndjenjen njerezore ne nje lartesi qe zor se e perceptojne te gjithe

 14. #14
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Lucatonii Lexo postimin
  Kenga ime me e preferuar esht (Everything I Do) I Do It For You- Bryan Adams kenga me e bukur 4 ever
  pikrisht kte kenge dhe un e mendova.

 15. #15
  i/e rregjistruar Maska e Ages
  Anėtarėsimi
  Jun 2014
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Kenga ime e preferuar eshte ajo e James Blunt - Goodbye my lover, ajo me le pafrym

 16. #16
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  ...KJOOOO SHUUUME FAREEE


 17. #17
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  jon do, po qikjo m'pelqen ma shum!


 18. #18
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Kenget e tij me pelqejne te gjitha...por kjo per momentin


 19. #19
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34
  david guetta lovers on the sun


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cila eshte thenia juaj e preferuar?
  Nga smocking2 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 322
  Postimi i Fundit: 23-04-2019, 01:00 PM
 2. Cila eshte aroma juaj e preferuar?
  Nga EMAUS nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 47
  Postimi i Fundit: 02-09-2014, 05:50 PM
 3. Cila eshte kafsha juaj e preferuar?
  Nga smocking2 nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 02-06-2014, 06:11 PM
 4. Cila eshte lulja juaj e preferuar?
  Nga ReniX nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 29-03-2014, 12:25 PM
 5. Ja cila eshte kenga fituese Kenga Magjike 2012
  Nga ReniX nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 25-11-2013, 12:33 AM