Receta Gatimi

Manual MS Excel dhe Power Point


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e adrial
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Postime
  5
  Reputacioni
  0

  Manual MS Excel dhe Power Point

  Me duhet nje manual i Exel dhe Power Point ne shqip? Di njeri te me thote ku mund te gjej ndonje informacion ju lutem.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Manual ne shqip nuk kam pare, por nqs doni tiu shqyrtojme ndonje argument apo teme ne keto dy programe mjafton te ta thoni.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Power Point
  Nga havzi65 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-10-2012, 08:32 PM
 2. Marsh Automatik apo Manual?
  Nga ReniX nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 22-03-2011, 08:20 PM
 3. Me ndihmoni me nje adres te Power Point 2007
  Nga ulkina nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 10-03-2011, 07:30 PM
 4. Humor me Power Point Argetues - PPS
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 05-02-2010, 07:59 PM