Manual MS Excel dhe Power Point


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1

  Manual MS Excel dhe Power Point

  Receta Gatimi

  Me duhet nje manual i Exel dhe Power Point ne shqip? Di njeri te me thote ku mund te gjej ndonje informacion ju lutem.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Manual ne shqip nuk kam pare, por nqs doni tiu shqyrtojme ndonje argument apo teme ne keto dy programe mjafton te ta thoni.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Power Point
  Nga havzi65 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-10-2012, 08:32 PM
 2. Marsh Automatik apo Manual?
  Nga ReniX nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 22-03-2011, 08:20 PM
 3. Me ndihmoni me nje adres te Power Point 2007
  Nga ulkina nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 10-03-2011, 07:30 PM
 4. Humor me Power Point Argetues - PPS
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 05-02-2010, 07:59 PM