Babai rreh vajzen ne mes te Universitetit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Babai rreh vajzen ne mes te Universitetit

  Receta Gatimi  Nje ngjarje e pa precedent ndodhi para disa ditesh ne ambientet e Universitetit Aleksander Xhuvani ne Elbasan.


  Babai pret sa vajza e tij mbaroi mesimin dhe sa po perballen, ai fillon dhe e gjuan me shpulla vajzen e vet, sepse kishte disa dite qe nuk kontaktonte me te.
  Vajza kishte qen e zemeruar me te atin, se ai ushtronte dhune mbi te, dhe ne shenje proteste vendosi te mos hapte aparatin celular.
  Por ky veprim e nxehu jashte mase babain e saj, sa ai shkoi ne shkolle dhe ne sy te te gjithe studenteve e pedagogeve duke humbur cfare do lloj llogjike, filloi te ushtronte dhune mbi bijen e vet, ne nje moment vajza arriti ti shpetonte te atit, duke u larguar me vrap, por ai rendi menjehere pas saj, duke shkaktuar nje skene sa komike aq edhe dramatike.
  Studente dhe pedagoge qe ishin prezent ne ngjarje lajmeruan policine, te cilet arrestuan babain agresor ne flagrance.

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Ahh mentaliteti dhe "injoranca" Shqiptare asnje nje here sdo te zeme mend ne,nuk arrij ta kuptoje nje gje te tille, me duket skandaloze.

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  kjo gje vetem sa na kujton dhe nje here kulturen qe ka shqiptari.
  nuk arrijne dot te behen njerez. gjeja qe shqiptari di te beje me mire eshte te ushtroje dhune dhe nuk pyet per pasojat dhe vendin ku e zhvillon kete dhune.

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Komplet dakort me ato qe thot Kliton.

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e noemi84
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  bologna
  Postime
  139
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  kulmi.injoranza ne shqiperi i kalon kufinjt e asaj qe mendojm ne. prinderit edhe pse femija arrin ne nje moshe madhore ku vendimet mund ti marin vete, ndihen PADRON per gjithcka.urojm shum qe ky mentalitet te ndryshoi shpejt edhe pse esht e veshtir se dhe te rinjte po me ate fryme po rriten.

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e Tomori
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Postime
  28
  Reputacioni
  0
  ju lutem pse thoni mentaliteti dhe kultura e shqiptareve .Une them se cdo popull te tille derra sepse keta njerez smund te quhen ndryshe dhe jo me nje xhest te tille te perfaqsojme te tere shqiptaret .Ne si popull shquhemi per njerez vertet gjaknxehte po jo pa kulture .

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e Tomori
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Postime
  28
  Reputacioni
  0
  Edhe njehere po shkruaj o zot sa keq me vjen kur lexoj ato qe ne themi per veten te shash veten tende per hicgje nuk me duket me vend .Kudo ndodhin te tilla incidente por nuk kam pare dhe degjuar te pergjithesojne te tere popullin. Une ketu ku jam krenohem se jam nga Shqiperia dhe qe kemi tradita dhe zakone qe shumica e popujve duan ti kene. por ju qe shkruani jeni shume te rinj por besoj se ju vjen mire kur tregoni familjen tuaj dhe se sa te lidhur jeni me njeri tjetrin dhe them se kjo ju ben krenar dhe nuk ju duket injorance apo mungese kulture.JU PERSHENDES TE GJITHEVE QE KENI SHKRUAJTUR.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Rreh tė dashurin nė mes tė rrugės pasi e kishte tradhtuar!
  Nga Erinaa nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-07-2012, 09:39 PM
 2. Keqtrajton studentin, pranga presidentit tė universitetit
  Nga arjolim nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-01-2012, 12:24 PM
 3. Japin nudo lajmet e universitetit
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-03-2010, 02:23 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-09-2009, 06:10 PM
 5. “Burri me rreh qe prej 7 vjetesh”
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-12-2007, 01:01 PM