Zbavitja e femijeve shqipetare


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Zbavitja e femijeve shqipetare

  Receta Gatimi

  Si mendoni per femijet ne Shqiperi, a kane kushtet per tu zbavitur, a ekzistojne akoma paqet e lojrave per femije?ju si mendoni?
  e hap kete teme sepse po shoh qe po ndertohen cdo dite e me shume pallate dhe perpara pallatit nuk shoh asnje zone te lire per peme a park lojrash. nuk e di se si po i lejojne nje gje te tille....ju cmendim keni?

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  e vetmja menyre argetimi qe kane femijet shqiptare eshte ajo cka u ofrojne neper kopshte apo cerdhe. gjithandej vendi eshte mbushur me pallate dhe e gjithe ajo cka mund te kete qene zone argetimi per femijet eshte zhdukur.
  qeveria duhet te marre masa per kete rast, pasi qytetet jane bere si fabrika betoni.

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Edhe une i bashkengjitem arsyetimit te girl08,shteti duhet te ver dore per keto,duhet te krijoj parqe,kende lojrash dhe shum menyra argetimi te cilat nuk egzistojne akoma ne vendin tone ose jane teper te pakta.

 4. #4
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  e vertete eshte, asgjekundi nuk sheh nje peme te mbjelle por vetem pallate, psh. ne Fier ekziston nje park lojrash privat por qe duhet te paguash sa here qe hyn 4000 leke te vjetra. po valle e kane mundesine te paguajne te gjithe cdo dite nga 4000 leke??? disa lokale kane vene nja dy tre lodra perpara, por a ia vlen te shkosh cdo dite neper lokale qe te zbavitesh femijen? sepse femija do te luaj cdo dite e jo kur ke ti mundesine.nuk e di se si do te shkoje kjo pune ne Shqiperi. me duket nje realitet i papranueshem

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Nerti Lexo postimin
  e vertete eshte, asgjekundi nuk sheh nje peme te mbjelle por vetem pallate, psh. ne Fier ekziston nje park lojrash privat por qe duhet te paguash sa here qe hyn 4000 leke te vjetra. po valle e kane mundesine te paguajne te gjithe cdo dite nga 4000 leke??? disa lokale kane vene nja dy tre lodra perpara, por a ia vlen te shkosh cdo dite neper lokale qe te zbavitesh femijen? sepse femija do te luaj cdo dite e jo kur ke ti mundesine.nuk e di se si do te shkoje kjo pune ne Shqiperi. me duket nje realitet i papranueshem
  Zgjidhja me e mire eshte te kthehesh e te jetosh ne Firence ku ka parqe plot se ndryshe ....

 6. #6
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  mire e ke Emaus....hahahaha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Libra te autoreve Shqipetare ne iBook ?
  Nga PoLiGrAfIkSi nė forum Shkrimtarė Shqiptarė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-06-2012, 04:43 PM
 2. Psikologjia e femijeve
  Nga Erinaa nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-03-2011, 09:42 PM
 3. Berisha: Internet pėr cdo familje shqipetare
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-03-2010, 10:00 PM
 4. Gezuar 8 Marsin Nenave dhe Femrave Shqipetare!
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 08-03-2008, 10:29 PM