Si te shikoni IP tuaj personale!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e Design
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  115
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Si te shikoni IP tuaj personale!

  Receta Gatimi

  Nje Tuto e thjesht dhe e leht per tu kuptuar se si mund te shikoni Ip tuaj personale

  nje komand shume e shkurt dhe e qarte
  start>
  run>
  cmd>
  pasi qe te hyn ne cmd e shenon
  ipconfig>
  dhe enter pastaj ju shfaqet ip juaj!

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e pirro
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  53
  Reputacioni
  0
  DESIGN- Ok-ej, mirepo si behet kjo ne nje komp. APPLE MAC.

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e Design
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  115
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  lol pyetje me vend spunoj fare mer lal me APPLE MAC sdi cte them

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e pirro
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  53
  Reputacioni
  0
  ska gje shoki, sidoqoft keni dhene gjera te mira.

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga pirro Lexo postimin
  DESIGN- Ok-ej, mirepo si behet kjo ne nje komp. APPLE MAC.
  ne apple mac mund te behet keshtu: kliko ketu: ip.lirenti.com

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e Design
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  115
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  hehehe te lumte Renix

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e angelo_custode
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  shkoder
  Postime
  16
  Reputacioni
  0
  te lumte shume mire dhe flm per ndihmen tende

 8. #8
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Menyre tjeter:

  Go; run, cmd, ping (shkruaje emrin e kompjuterit) dhe enter....

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e vangeli
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  293
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Faleminderit shume.Kjo eshte e vlefshme edhe per WindowsXP ServicePack3!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kompjuterėt personalė po dalin jashtė mode
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-08-2011, 02:32 PM
 2. Per ata te cilet kan faqe te tyre personale !
  Nga B|1n1 nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-05-2009, 02:08 PM
 3. Shikoni fytyren tuaj duke qene aktor ne nje film
  Nga EMAUS nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 09-05-2009, 01:54 PM
 4. Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 16-04-2009, 03:23 PM