Gjesti me i bukur qe ka bere per ju personi i zemres


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 11 prej 11
 1. #1
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Gjesti me i bukur qe ka bere per ju personi i zemres

  Receta Gatimi

  Cili eshte gjesti me i bukur qe ka bere per ju partneri //partnerja juaj?

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13
  beri shume gjera te bukura por ēe do qe nuk zgjati per shume kohe

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e zbulusja
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  58
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Ka bere shume gjera te bukura sa qe nuk mund ti harroj dot i kam qdohere me kujtesen time me ka propozuar dhe martes por nuk mundem te arrijm ate qe deshem sepse ne fund na dolen pengesat...............

 4. #4
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  e pse??? dashurine e forte se pengon asgje..mund gjithcka

 5. #5
  i/e rregjistruar Maska e Muhabije
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  1
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  tė i dhuroshe ate qe vertet e meriton.

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e zbulusja
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  58
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Nerti Lexo postimin
  e pse??? dashurine e forte se pengon asgje..mund gjithcka
  Po ka qe dikush e pengon une kam pas penges nga familja ime...........

 7. #7
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  me vjen verte shume keq

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e zbulusja
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  58
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Keshtu e ka jeta eshte gjeja me e keqe kur dikush pengon ne bashkimin e dy zemrave...........

 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e gona123
  Anėtarėsimi
  Sep 2010
  Postime
  49
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ka ber shum gjera te miraa..por ajoo qee gjithmonn me kujtohett kur nje dit isha e merzitur per te dhe me mungonte teper...ai mori avionin epar dhe erdh te me takonteee..

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Iku per fundjave tek shtepije shoqes hahaha!

 11. #11
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Iku per fundjave tek shtepije shoqes hahaha!
  hahahahahahahhaha sa e madhe kjo!.......... hahahahahahahha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Personi Siper....2
  Nga ReniX nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 203
  Postimi i Fundit: 12-10-2013, 08:21 PM
 2. Personi siper ....??!!:)
  Nga Alb-Angel nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 3095
  Postimi i Fundit: 01-06-2012, 11:17 PM
 3. Personi mė i moshuar nė majėn mė tė lartė
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-11-2009, 12:55 PM
 4. Shikoni cfare ben ky personi
  Nga EMAUS nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-07-2008, 12:04 AM
 5. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 09-07-2008, 03:16 PM