Mendoni se dashuria e humbur mund te rikthehet perseri


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 13 prej 13
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e zbulusja
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  58
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Mendoni se dashuria e humbur mund te rikthehet perseri

  Receta Gatimi

  Mendoni se dashuria e humbur mund te rikthehet perseri.............

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13
  varet nga gjendja sesi u humb dashuria e pare ! ndoshta po , por ndoshta jo . ne shumicen e rasteve dashuria e humbur eshte dicka e kaluar dhe ne shkojme gjithmone drejt se ardhmes per te avancuar dhe nuk kthehemi ne te kaluaren ! me nje fjale mendoj se kur humbet per here te pare , humbet per gjithmone !

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga zbulusja Lexo postimin
  Mendoni se dashuria e humbur mund te rikthehet perseri.............

  Pak e vėshtirė por jo e pamundur. Gjithsesi shpresa ekziston dhe kjo gjithmonė varet nga kushtet qė kanė ekzistuar.

  Ti ēfarė mendon?

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e zbulusja
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  58
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Peniel Lexo postimin
  Pak e vėshtirė por jo e pamundur. Gjithsesi shpresa ekziston dhe kjo gjithmonė varet nga kushtet qė kanė ekzistuar.

  Ti ēfarė mendon?
  Edhe pse varet nga rrethanat se per qfar jane por prap se prap mendoj qe mund te rikthehet perseri ne vendin e vete se kur te kete shkruar zoti edhe po te jene ne fund te botes ato do bashkohen perseri s'ka njeri qe e ndalon dashurin..............

 5. #5
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  mendoj qe dashuria e humbur nuk mund te kthehet.
  mendoj qe dicka e thyer nuk mund te ngjitet me........

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Merr nje vazo qelqi, perplase per toke, mblidhi copat dhe mundohut ta ndertosh siē ishte, nqs kjo gje arrihet dhe pa lene shenjen e thyerjes ...dhe ne kete rast dashuria mund te rikthehet.

 7. #7
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Plus qe tani ka dhoj dhoj ngjitesesh te forte qe zor te shkiten me Dhe une mendoj se nje dashuri e humbur mund te kthehet perseri,di shume raste te tilla,dhe eshte nje gje e mire per mendimin tim qe nje dashuri e humbur dhe e harruar,me shume prej te tjerve te rikthehet perseri.

 8. #8
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  sado i forte te jete ngjitesi dhe sado mire te ngjitet "vazoja", ajo do i kete perseri shenjat e thyerjes, plasaritjet do duken serish, dhe per me teper eshte 100% e sigurt qe do mbetet nje cope qe nuk mund te ngjitet.......

 9. #9
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e X-man
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  45
  Reputacioni
  0
  te rrish e te flasesh per dashurine e humbur,e ta krahsosh me nje vazo qelqi smund te thuhet.sepse:nje vazo eshte nje send material,kurse dashuria eshte nje ndjenje
  "SHPIRTERORE"
  dhe nje gje tjeter(percaktoni humbjen dhe shkaqet per te cilat ndodh)?????????!!!!!!!

 10. #10
  i/e rregjistruar 10% Maska e zbulusja
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  58
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Merr nje vazo qelqi, perplase per toke, mblidhi copat dhe mundohut ta ndertosh siē ishte, nqs kjo gje arrihet dhe pa lene shenjen e thyerjes ...dhe ne kete rast dashuria mund te rikthehet.
  Te lumt pajtohem plotesisht me mendinim tende ashtu eshte se dashurija e humbur mund te rikthehet perseri...........

 11. #11
  i/e rregjistruar 10% Maska e waloni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  43
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga X-man Lexo postimin
  te rrish e te flasesh per dashurine e humbur,e ta krahsosh me nje vazo qelqi smund te thuhet.sepse:nje vazo eshte nje send material,kurse dashuria eshte nje ndjenje
  "SHPIRTERORE"
  dhe nje gje tjeter(percaktoni humbjen dhe shkaqet per te cilat ndodh)?????????!!!!!!!

  qka them une me shum e prishi ... jan dy sen tkundertaaa.. qysh thojn fshisa a lisa qashtu diqka qysh eshte ai tripii kthehett kthehett veq durim

 12. #12
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Besoj se mund te kthehet perseri, varet nga kushtet dhe rrethanat pastaj.

 13. #13
  i/e rregjistruar 20% Maska e klasial
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  120
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  mund te rikthehet

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 18-05-2013, 10:26 AM
 2. Me ke mendoni se mund te jeni me te lumtur??
  Nga PoLiGrAfIkSi nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 09-05-2012, 11:15 AM
 3. Shkencetaret: Mund te vdesesh nga dashuria
  Nga ulkina nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-02-2011, 02:53 PM
 4. Bieber pėrsėri nė CSI
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-08-2010, 01:25 PM
 5. Perseri per ju ketu
  Nga avii nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 06-02-2009, 11:41 PM