Akoma nuk e keni zgjedhur torten?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Akoma nuk e keni zgjedhur torten?

  Receta Gatimi

  Torte per romantiket me shkrime mbi te.  Torte moderne dhe romantike
  Konteporane moderne dhe romantike
  pamje magjepsese
 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

 8. #8
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  shume te bukura

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

 10. #10
  i/e rregjistruar 10% Maska e burimi_zh
  Anėtarėsimi
  Oct 2007
  Postime
  62
  Reputacioni
  12
  shum te mira konan

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. enderra qe nuk keni realizuar akoma??
  Nga paolo maldini nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 04-03-2013, 09:54 PM
 2. Jetimore quhen akoma???
  Nga Ditixx nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 28-04-2011, 10:17 PM
 3. Akoma nuk e keni zgjedhur
  Nga Enkelejda_24 nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 30-01-2011, 01:51 PM
 4. Nese rritet akoma cmimi i benzines...
  Nga EMAUS nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 16-05-2008, 08:02 PM
 5. Vjedh tortėn pėr tu kthyer nė burg
  Nga Altin111 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-11-2007, 08:20 PM