Si mendoni per martesat me shkuesi/mbleseri?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 38
 1. #1
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Si mendoni per martesat me shkuesi/mbleseri?

  Receta Gatimi

  Cfare mendimi keni per martesat me mbleseri? Ne Shqiperi vazhdojne akoma te martohen ne kete lloj menyre...se di cmendoni ju...a mendoni se dashuria vjen m vone apo nuk ka dashuri ne keto lloj martesash?

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  per ne beqaret e "vegjel" mos vajt deri tek mbleseria por ca ti besh, menyre njohje eshte dhe ajo, mbase per te shkuaren eshte mbeselia, per te ardhmen eshte chati

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  A ha mendoj se i ka hikur koha martesave me shkuesi,tani vetem shikim te pare

 4. #4
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Mendoj qe dikur kane qene te suksesshme, por ne ditet tona jane me te rralla………
  Por mendoj qe dhe ato kishin te miren e tyre, pasi ashtu te pakten e dije se me cfare njeriu kishe te beje, pasi familjet njiheshin

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13
  mendoj se eksistojne akoma ! por shume rralle kane rezultat ne keto ditet tona ! per mendimin tim dashuria vjen me kalimin e kohes kur personat e shohin se mirekuptohen me njeri tjetrin ! une kam pas rastin te njoh persona te cilet jane njohur me mbleseri dhe jetojne shume te lumtur ! kjo eshte thjesht fat !

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e Celina
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  31
  Reputacioni
  0
  nuk kan efekt dhe perdoren veq sa per te mos e harruar traditen

 7. #7
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Them qe tani dhe nese ka mbleseri ajo ka ndryshuar shume. Se dhe Chatin ose njohjen
  me shoke e shoqe mund ta quajme Mbleseri Mbleseria e kohes nuk pysnin gocen
  por prindet , dhe vendosnin ne vend te saj.
  Kurse tani mund edhe te jetojne bashke para se te fejohen dhe martese me pas
  Dmth , kane kohe per te pare nese ka mardhenie te mira , dashuri apo jo

 8. #8
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15
  mire e ke Mima, varet nga mbleserite, se nqs te presantojne dike dhe pastaj ti je e lire te vendosesh per po apo jo, nuk mendoj se ka ndonje te keqe, por ato mbleseriter qe te thone ky eshte djali kjo eshte cupa e te trashegoheni keto jane te tmereshme.

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e smart
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  148
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  njerez qe sdine se me cfar te meren.

 10. #10
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15
  smart car doje te thoje ti me kete???

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e smart
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  148
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  eshte shum e qarte kuklla se cfar mendoj per shkuesit. se ne shum raste marin ne qafe dikun.

 12. #12
  i/e rregjistruar 10% Maska e xekrri
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  18
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ka kaluar ajo kohe tanim

 13. #13
  i/e rregjistruar 20% Maska e klasial
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  120
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  jam kunder ketyre martesave me mbleseri..
  ka ardhur koha qe te gjith martohen me ate qe duan me te vertet>>>>>>>>>

 14. #14
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga klasial Lexo postimin
  jam kunder ketyre martesave me mbleseri..
  ka ardhur koha qe te gjith martohen me ate qe duan me te vertet>>>>>>>>>
  Uroj mos te kem kete fat se akoma jam beqar, por kur nuk gjen dot grua? dhe une me kete mendim jam, te rri pa martuar

 15. #15
  i/e rregjistruar 20% Maska e klasial
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  120
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  te gjith kan deshir edhe duan te martohen me ata qe duan

 16. #16
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  martesat me shkuesi kan qen per nje periudh te caktuar e jan per ndonje vend te caktuar ku njohjet midis partnereve nuk kishin si te ndodhnin. ne kohen ton me e mira esht qe personin qe do martohemi ta njohim me detaje dhe kjo vjen pas nje periudhe te gjat njohjeje

 17. #17
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  martesat me shkuesi jane alla alla.......sesi jan martuar ata prindrit tane afti bafti thone atij muhabeti.............

 18. #18
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  po keto martesa vazhdojne akoma ne shqiperi

 19. #19
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  keto martesa jan kot nje shoku im e ka pare nusen vetem diten e dasmes ..... kjo behet llaf per fite keshtu martoheshinn athere

 20. #20
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  une nuk them per ato qe shihen vetem diten e dasmes. flas per martesat qe behen tani, futet nje person qe i njeh si vajzen dhe djalin, i bejne te takohen nje here e pastaj fejohen....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Si mendoni.....
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 28-02-2012, 01:10 PM
 2. Si mendoni?
  Nga Alb-Angel nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 29-12-2011, 12:59 PM
 3. Martesat per “letra”???
  Nga Enkelejda_24 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-08-2009, 12:08 PM
 4. Facebook prish martesat
  Nga aurel nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-08-2009, 10:21 PM
 5. Martesat brenda gjinise, feja kunder
  Nga Erlindi nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 04-08-2009, 01:55 PM

Etiketat pėr kėtė Temė