Receta Gatimi

Cfare dhurate deshironi nga partneri juaj per festen e 8 marsit?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  14

  Cfare dhurate deshironi nga partneri juaj per festen e 8 marsit?

  Cfare dhurate do tju pelqente tju dhuronte partneri juaj per festen e 8 Marsit?

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e baby
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  n`net
  Postime
  47
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ma e mira nje buqet me lule...ma e mira dhurat ...

 3. #3
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  14
  shume thjesht dhe gjeja me e bukur

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  14
  cfare ti deshiroje zemra ! thjesht te vije nga ai mendimi dhe jo nga tjetr person !

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e noemi84
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  bologna
  Postime
  139
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  un vit per vit kam mimozat.sa tani them ju ka ber si rit qe duhet ti sjelli e nuk e ndryshon.(a ndoshta ngaqe bejn me lire)

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e burimi_zh
  Anėtarėsimi
  Oct 2007
  Postime
  62
  Reputacioni
  13
  une ja kam bler nje unaz dhe me nje lule dhe unazen nuk ja kam bler me qmim te lart po esht e mir

 7. #7
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  14
  sa mire burim...bravoooo

 8. #8
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  14
  Nje lule mjafton

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cfare domethenie ka emri juaj?
  Nga girl08 nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 57
  Postimi i Fundit: 08-05-2017, 05:01 AM
 2. Cfare marke eshte celulari juaj
  Nga eugjeni nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 81
  Postimi i Fundit: 19-10-2012, 10:12 PM
 3. Ēfarė tregon pseudonimi juaj...
  Nga girl08 nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 17-05-2012, 06:32 PM
 4. Urime mesuesve festen e 7 Marsit!
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 08-03-2009, 01:05 AM
 5. Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 16-02-2007, 08:30 AM