Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 15 prej 15
 1. #1
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

  Receta Gatimi

  Me cfare emri perkedheles e therrisni partnerin/ partneren tuaj?

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Une po them se me cfare emri perkedheles me therrasin mua

  qorri hahahaha

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e baby
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  n`net
  Postime
  47
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  syn.............

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13
  zemer ! kaq , nuk kam ndonji emer tjeter !

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e noemi84
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  bologna
  Postime
  139
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  un e therras XHIMI.
  ma e keqja esht se si me therret ai mua;-LENA. (shkurtimi i fjales balena)

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e burimi_zh
  Anėtarėsimi
  Oct 2007
  Postime
  62
  Reputacioni
  12
  une e theras zemer kurse mua shpirt ( bimi ) ndodh edhe keshtu najher

 7. #7
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  13
  Mua me therret zemer shpirt xhen..kurse un ate yll

 8. #8
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Une i them Mon coeur, mon amour, etj ....... Dhe ai keshtu , ose Mima , ndonjeher
  lepurush, ose Mi i arave (ne frengjisht eshte me i lezetshem )

 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e waloni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  43
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ojj qur hajgareee qysh me thirr ndryshee perveq ohh xemel

 10. #10
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  sa emra te lezetshem...mima sa bukur te therritka ty...

 11. #11
  i/e rregjistruar 10% Maska e xekrri
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  18
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  te dua loqka ime

 12. #12
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahaha gjithato emra...po pa harruar emrin qe ka...i them...zemrush....cuni im....bebi im.......i bukuri im....

 13. #13
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  gjithqysh (:

 14. #14
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  kivi ....,,,

 15. #15
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  nuk e therras me nje emer perkedheles se eshte mjaftueshem i perkedhelur dhe imagjino ta therrisja dhe me nje emer...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cili eshte vesi yt me i keq?
  Nga medlina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 14-12-2013, 09:22 PM
 2. Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 15-04-2013, 09:07 PM
 3. Cili eshte vesi yt me i keq ?
  Nga Lirenti nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 63
  Postimi i Fundit: 15-04-2012, 04:22 PM
 4. Shakira e re - Emri saj eshte Belinda
  Nga ReniX nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 11-03-2008, 06:12 PM
 5. éshte i shtrenjté emri i nénés?
  Nga peshkaqeni nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 15-07-2007, 08:04 PM