Receta Gatimi

Urime mesuesve festen e 7 Marsit!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Smile Urime mesuesve festen e 7 Marsit!  Sot eshte 7 Marsi, festa e mesuesve. Urime dhe me krahe te lehta ne punen e tyre.

  Gėzuar 7 Marsin.

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Urime dhe Nga ana Ime per Festen e Mesuesit Pune te Mbar dhe Plot Sukses.

  GEZUAR 7 MARSIN! 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  edhe me dore te lehte kur te vene notat......

  Gezuar 7 Marsin te gjithe mesuesve


 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  14
  Urimet e mia per punen qe kryejne c'do dite, per guximin dhe durimin e tyre!!!


 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e rrugaci i vogel
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  166
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Edhe une u jap nje urim te gjithe mesuesve anembane Shqiperise "Gezuar festen e 7 Marsit!"

 6. #6
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Gezuar , Gezuar 7 Marsin dhe Kurajo per me tej Mesuesve


 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  U uroj te gjitheve mesueseve: Gezuar 7 Marsin!  Urime gjithashtu per prinderit e Renit!
  Urime gjithashtu per prinderit e mi!  Dhe ne fund uroj veten time dhe gjithe ish koleget dhe shoket e mi!


 8. #8
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Faleminderit pėr urimet. Janė shumė tė bukura tė gjitha urimet.

  Sa i lumtur do isha t'ju kisha nxėnės.


  Kalofshi mirė.

  Niko

 9. #9
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  14
  Urime te gjithe mesueseve..flm Emaus..urime edhe ty per prinderit...

 10. #10
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  14

  Urime mesuesve festen e 7 marsit  URIME 7 MARSIN GJITH MESUESVE
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Enkelejda_24; 08-03-2009 mė 01:10 AM. Arsyeja: GABIM POSTIM

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Urime festen e Kurban Bajramit!
  Nga vaaldr1n nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 09-12-2012, 10:16 PM
 2. Urime festen e Fiter Bajramit
  Nga vaaldr1n nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 23-08-2012, 10:39 AM
 3. Foto me urime per festen e gruas
  Nga EMAUS nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 08-03-2009, 11:50 AM
 4. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 08-03-2009, 01:11 AM
 5. 19 Mars - Urime per festen e Babait!
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 19-03-2008, 07:47 PM

Etiketat pėr kėtė Temė