Subjekti: Vetem 17 muajshe dhe di te lexoj


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  14

  Subjekti: Vetem 17 muajshe dhe di te lexoj

  Receta Gatimi

  Video e fundit tregon nje nga cudirat e rradhes qe ndodhin ne bote. Eshte vetem 17 muajshe Elizabeth Barrett por me sa duket i pelqen shume te lexoj, ne video tregohet se si vogelushja eshte ne gjendje te lexoj nje pjese te mire te fjaleve kryesore. Aftesia e vajzes per te lexuar beri xhiron e botes shume shpejte duke qene se kjo aftesi eshte me te vertet e rralle ne nje femij te kesaj moshe. Ja video:


 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Qenka rast i rralle

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Kot s'thone qe femijt e sotem lindin me universitet.

 4. #4
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  14
  Esht nje mrekulli

 5. #5
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  eshte nje mrekulli, po thone qe femijet qe lindin kaq te zgjuar
  vdesin me shpejt......

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e medlina
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  diku ne ks
  Postime
  82
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  met vertet qenka nje mrekullu fare femije i talentuar duhet krenuar me kete talent qe ka

 7. #7
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Waw ....ngel pa fjale ...

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e argjent23
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  48
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  zot jepi jet e ti ksoj 100 vjet tjera

 9. #9
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  waauuu.... shume interesant se si mund te lexoj aq e vogel,,,,, mrekulli, mrekulli

 10. #10
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Interesante...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Windows 8 nuk do te lexoj DVD!
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-05-2012, 10:33 PM
 2. Babai vret beben 3 muajshe sepse ishte vajze!...
  Nga erinda nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 16-04-2012, 08:59 PM
 3. Une mund te lexoj mendjen tuaj!
  Nga labja nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 48
  Postimi i Fundit: 28-06-2011, 02:11 PM
 4. Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 24-06-2011, 10:34 PM
 5. Kinė, vajza 5 muajshe bėn llogari matematikore
  Nga ardona nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 03-12-2010, 08:32 PM