Martohet Rovena Dilo


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Martohet Rovena Dilo

  Receta Gatimi
  Kėngėtarja e mirėnjohur Rovena Dilo ėshtė martuar. Nuk ėshtė aspak njė thashethem urban, por njė lajm mėse i vėrtetė. Pak muaj mė parė ajo i ka dhėnė fund beqarisė dhe ka nisur jetėn e re duke kurorėzuar lidhjen e saj tė dashurisė me ish futbollistin e njohur Florian Riza. Nuk ka qenė njė dasmė nė fakt. Ēifti ka bėrė celebreimin nė bashki dhe kanė shkėmbyer unazat duke i premtuar njėri-tjetrit dashuri tė pėrjetshme. Vetė kėngėtarja ėshtė pėrpjekur ta mbajė sa mė tė fshehtė kėtė, por “Bluetooth” zbulon ēdo gjė. Ata kanė mbi njė vit tė lidhur bashkė. Ēifti ka marrė kėshtu vendimin ta zyrtarizojė marrėdhėnien e tyre dhe pse jo shumė shpejt mund tė shohim njė Rovenė tė veshur me fustanin e nusėrisė dhe njė njė Florian me kostumin e dhėndėrit.

  ROVENA
  Rovena Dilo njė nga kėngėtaret mė tė njohura dhe tė suksesshme tė skenės shqiptare ėshtė edhe njė nga personat qė ka thyer jo pak tabu. Prej disa muajsh ajo ka marrė hapin e madh tė martesės nė mėnyrėn mė tė qetė tė mundshme. Pa zhurmė… Pa u shfaqur nėpėr media a shtyp pėr asgjė… Madje shumė pak kanė ditur lidhjen e saj me ish futbollistin. Sepse ajo nuk pėlqen show-n, pėr- sa i pėrket jetės sė saj private. Dhe nė kėtė rast kėshtu ka ndodhur. Pas njė lidhje me Rizėn mbi njė vjeēare ajo ka vendosur tė bėjė hapin e madh. Kėshtu njė ditė sė bashku me Florin ajo i ėshtė drejtur bashkisė dhe kanė celebruar raportin e tyre. Dasma ndoshta do tė vij nė njė moment tjetėr, ose mbase edhe nuk do tė ketė njė tė tillė, e rėndėsishme ėshtė qė ata janė tė lumtur.

  FLORIAN RIZA
  Flori ėshtė sot njė nga menaxherėt e njohur tė futbollistėve shqiptarė. Nė rininė e vetė ai ka qenė njė futbollist i angazhuar me skuadrėn e “Partizanit”. Ashtu si edhe Rovena ai nuk ka pasur dėshirėn tė bėjė bujė me jetėn e tij personale. Madje mė shumė sesa bashkėshortja e tij, Rovena. Kėshtu tė dy kanė qenė tė njė mendje qė gjithēka ta bėjnė nė qetėsi dhe pa u bėrė pjesė e lajmeve rozė me intervista apo deklarata ndaj njėri-tjetrit.


  BASHKEJETESA ME ARTAN IMAMIN
  Tashmė ėshtė harruar historia e Rovenės me Artan Imamin. Histori qė u bė e bujshme mė shumė kur dy personazhet u ndanė sesa gjatė kohės qė ata ishin bashkė. Kėngėtarja Dilo ndėr tė parat femra nė Tiranė nisi bashkėjetesėn me aktorin nė njė kohė qė ajo ishte ende tabu. Megjithatė ēifti bashkėjetoi pėr gati dhjetė vjet rresht me njėri-tjetrin. Njė lidhje qė shihej me zili nga shumė. Por ata nė njė moment kur tė gjithė mendonin se do tė shkonin drejt altarit vendosėn tė ndaheshin. Ata nuk folėn as njėri as tjetri nėpėr gazeta pėr motivin e ndarjes duke preferuar ta kalonin nė heshtje gjithēka.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Urime Rovena Dilos, te trashegohet!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Skandali, FSHN pėrjashton Rovena Markun
  Nga Kliton nė forum Sporti Shqiptar
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 20-03-2009, 11:18 AM
 2. Kalendari seksi i Rovena Stefės
  Nga ReniX nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 30-01-2009, 10:18 AM
 3. Rovena Dilo si njė femėr seksi
  Nga ReniX nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-11-2008, 08:23 AM
 4. Eranda dhe Rovena, mike edhe jashtė skenės
  Nga ReniX nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-10-2008, 07:54 AM
 5. ROVENA STEFA, 4 milion pėr njė koncert
  Nga ReniX nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-06-2008, 04:44 PM