Disa arsye pse djemte pelqejne femrat


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Disa arsye pse djemte pelqejne femrat

  Receta Gatimi  - Menyra si atyre ju vjen cdo here era e mire edhe nese eshte vetem nga shamponi.

  - Menyra se si koka e tyre cdo here gjejne vendin e pershtashem ne supet tona.

  - Sa te bukura duken kur flene.

  - Lehtesia e pershtatjes se tyre ne krahet tona.

  - Menyra se si puthin, dhe pas kesaj puthje cdo gje ne bote te duket ne rregull.

  - Sa te bukura jane kur hane.

  - Menyra se si ju duhet me ore te tera te pregaditen per te dalur, por ne fund, ja vlen e gjithe ajo pritje..

  - Sepse jane gjithmone te nxehta, eshte kur eshte minus 30 jasht.

  - Menyra se si duken, pavaresisht se cfare kane veshur.

  - Menyra se si gjuajne per komplimente, edhe pse te dy e dini qe ti mendon qe ajo eshte gjeja me e bukur ne bote.

  - Sa te bukura jane kur argumentohen..

  - Menyra se si cdo here duart e saj pershtaten ne tuat.

  - Menyra se si qeshin..

  - Menyra se ti ndjehesh kur sheh emrin e saj ne spiunin e telefonit tend, pak kohe mbasi keni pasur nje argumentim te forte.

  - Menyra se si thote “Mjaft u kacafytem” edhe pse ti shume mire e di qe pas nje ore…

  - Menyra se si te puthen kur ti i ben dicka te mire

  - Menyra se si te puthen kur ti i thua “Te Dua”

  - Ne fakt.. menyra se si puthin..

  - Menyra se si mbeshteten ne krahet e tua kur qajne.

  - Menyra se si ju kerkojne falje kur qajne per dicka te kote.

  - Menyra se si te bien dhe presin qe ty te te dhemb.

  - Menyra se si te kerkojne falje kur ti vertet te dhemb. (edhe nese ne ti pranon)

  - Menyra se si te thone “Me mungon” .

  - Menyra se si e ndjen mungesen e tyre.

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e xekrri
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  18
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  te gjitha me vend te thena

 3. #3
  arsye me vend
  sepse per ate i ka kriju zoti

 4. #4
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e X-man
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  45
  Reputacioni
  0
  ---Kur s'ke tjeter,e ndjen

 5. #5
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  eshte ni fakt qe Zoti e krijuar, dhe e ka bere te nevojshme per gjinin e kundert, as ne a as ato sun e paramenojm jeten pa njeri-tjetrin

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e klasial
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  120
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Po keto ndjehen vetem kur te dy dashurojn njelloj...........dhe vertet

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Disa arsye pse femrat pelqejne meshkujt
  Nga EMAUS nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 23-05-2013, 02:11 PM
 2. Femrat nuk i pelqejne Meshkujt me mjeker..!
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 23-03-2012, 04:12 PM
 3. Femrat preferojnė djemtė e “kėqinjė”
  Nga olsii nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-03-2012, 09:01 PM
 4. Femrat pelqejne puthjet e gjata
  Nga labja nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 26-11-2011, 06:47 PM
 5. Femrat nuk i duan djemte e mire
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 08-07-2011, 08:37 PM