Evolucioni i mashkullit dhe femres!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 15 prej 15
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Talking Evolucioni i mashkullit dhe femres!

  Receta Gatimi

  Ketu kemi perparesite qe kane bere meshkujt:  Dhe ketu ato te femres:

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Te forta fare qekan po ajo e femres me pelqeka ma shume

 3. #3
  Arsyet, pse ėshtė me mire te jesh femer:

  1. S`e kemi problem nese na bien dy qime floke nga koka!
  2. Nese nje anije fundoset, vendin e shpetimit e kemi te garantuar!
  3. Djemte akoma mendojne qe duhet te paguajne drekat e darkat, nderkohe ne mund ti kursejme paret tona per nje te dashur te ri!
  4. Me mire te jesh vajza e babit sesa pshurani i mamit!
  5. Kur na kerkojne te martohemi, i marrim unazen qe me vone mund ta shesim!
  6. Meshkujt e kane jeten me te shkurte, keshtu qe ne fusim ne gjep sigurimin jetesor!
  7.Neper dyqane e revista, dhuratat e femrave jane gjithmone me te shtrenjtat!
  8. Nese duam te bejme autostop, njerezit do te ndalen!
  9. Nuk na shqeteson fakti qe komshija ka makine me te mire se ne!
  10. Te gjithe e dine se kush eshte nena e femijes, por babai...?
  11. Po te duam mund te fitojme pare nga sexi!
  12.Asnjehere nuk humbasim rrugen me makine, sepse nuk e kemi problem te pyesim per udhezime!
  13. Nuk kemi nevoje te dime te gjithe emrat e futbollistave edhe rezultatet qe nga viti 1980!
  14. Nuk kemi nevoje te rruhemi ne mengjez!
  15. Asnjehere s'kemi nevoje te tregojme moshen, sepse nje pyetje e tille nuk u drejtohet femrave!
  16. Ne fund te fundit ne e vendosim se sa njerez kane per te lindur!
  17. Nuk e kemi kompleksin qe , "Kush do pije me shume", "Kush ka goditur me shume", "Kush ka makine me te mire", etj etj.

 4. #4
  Arsyet, pse ėshtė me mire te jesh femer:


  1 Nuk kemi nevoje te mbajme kravate!
  2 Kryqezimi i kembeve nuk na shkakton asnje shqetsim!
  3 Nese marrim persiper te merremi me pune burrash konsiderohemi pionere !
  4 Nese nje burre vendos te beje pune femrash menjehere konsiderohet nje homoseksual !
  5 Zgjuarsia jone eshte e krahasueshme me zgjuarsine e cdo mashkulli, ndryshimi eshte qe pamja jone eshte me e bukur!
  6 Nese vrasim dike dhe arrijme te provojme se kjo ka ndodhur gjate sindromes paramenstrale, kjo gje konsiderohet si mase lehtesuese !
  7 Eshte vertetuar qe truri yne ka te njejtin kapacitet me ate te meshkujve megjithese i yni ka 6 miliarde neurone me pak kjo do te thote se neuronet tona jane me te efektshme!
  8 Jemi ne gjendje te merremi me shume pune njekohesisht !
  9 E dime gjithmone se ku i kemi corapet !
  10 Nese martohemi me trashegimtarin e fronit mbreteror behemi mbretersha, ndersa nje burre nese martohet me trashegimtaren e fronit mbretror behet burri i mbretereshes!
  11 Kur nje grua tradhetohet nga i shoqi ajo konsiderohet viktime, kur burri tradhetohet nga e shoqja konsiderohet brinar!
  12 Jemi ne qe vendosim se sa femije duhet te kemi, fjala e pare qe thote nje femije eshte nene, jemi gjithmone te sigurta per faktin qe femija eshte i yni!
  13 Jemi gjithmone monagame edhe atehere kur eshte e nevojshme te provojme disa burra per te gjetur njerin qe ia vlen!
  14 Jemi gjithmone te pranishme ne lindjen e femijeve tane!
  15 Ushqejme me gji!
  16 Jemi yjet e damses sone!
  17 Mesatarisht jetojme me gjate se burrat tane!
  18 Jemi me rezistetnte ndaj dhimbjeve dhe infeksioneve!
  19 Kemi me pak probleme kardiake!
  20 Ne raste urgjenca na sjellin barrelat me shpejt!
  21 Grate beqare hane me mire se burrat beqare!
  22 Kemi diten tone nderkombatare!
  23 Jemi me te vertete te mrekullueshme!!!!

 5. #5

 6. #6

 7. #7

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  lolushka qenke vertet nje anti mashkull por te falenderoj per te gjitha, ishin interesante.

 9. #9
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Shume te bukura.......
  Mendoj qe gjithe meshkujt duhet t'i shohin..

 10. #10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  lolushka qenke vertet nje anti mashkull por te falenderoj per te gjitha, ishin interesante.
  hahahha jo jo s`jam anti mashkull....por ishte pak shaka ....pa ju nuk do te kishte kuptim jeta

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  lolushka vertet meshkujt mund te kene veti qe femrat nuk i duan, por te pyesim nje here meshkujt per femrat te njejtat gjera thon! Te fiksuara pas ēantave, kepuceve, etj ejt..hihihi

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Ja dhe nje tjeter mese e vertet per femrat!

 13. #13
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  me foton e lopes dhe femres me pelqene me shume se ne funde lopa kthehet ne femer dhe keshtu femra paska preardhjen nga lopa shaka

 14. #14
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  ja dhe disa evolucione te tjera


 15. #15
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Hahahahaha sa te forta kto, por ajo e mashkullit me pelqeu me shume. :

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pas cdo Mashkullit te suksesshem qendron nje Femer e fort.
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 16-10-2013, 10:41 PM
 2. Evolucioni i celularėve (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-11-2012, 06:44 PM
 3. Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 21-01-2012, 08:15 AM
 4. Evolucioni i Photoshop nga viti 1988 – 2009
  Nga MAJDI nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 02-03-2010, 12:41 PM
 5. Evolucioni
  Nga Negativ nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-01-2009, 01:36 AM

Etiketat pėr kėtė Temė