Australiani bėn seks me njė kukull nė dyqan


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Zemer Australiani bėn seks me njė kukull nė dyqan

  Receta Gatimi

  Seks ne dyqan  Kėto ditė nė Australi ka ndodhur njė ngjarje shumė interesante nė njė dyqan seksi.

  Adam Try Rosbera ėshtė dėnuar me 15 muaj lirim me kusht pėr shkak tė thyerjes sė rendit publik, pasi ka bėrė seks nė vend publik me njė kukull.
  Edhe pse tė gjithė e kishin “falur”, sepse kishin menduar qė Adam ka reaguar nė atė mėnyrė pėr shkak tė mungesės sė seksit, ‘thyesi i ligjit’ nuk mendon ashtu.
  Ai ka treguar se ka jetė tė pasur seksuale, por nuk mund ta shpjegojė arsyen pse ka vepruar nė atė mėnyrė duke vendosur tė bėjė seks me njė kukull nė njė dyqan seksi. burimi Telegrafi

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15
  reni po nga e gjete kete lajm bobme qe ne mengjes

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  I paska ik truni te shkretit,megjithate kushedi sa e seksi ka qene ajo kuklla.

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Do i kete ardhur ne maje te hundes me femrat, kuklla eshte nje nga ato qe nuk ankohet haahaha

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e baby
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  n`net
  Postime
  47
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  hahahha...o Zot shka nuk ka ne kete bot...ncncnnc

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e artenis
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  10
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Epo budallenjte nuk kan brina duken nga veprimet.

 7. #7
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  mesa duket nuk e ka gjetur ate qe kerkonte te femrat, dhe vendosi ta provoje me kukullat....

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e zhuri
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Postime
  15
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  i shkreti qenka mush aq shum sa su paska dur ma

 9. #9
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  hahahah skishte cfar te bente ai

 10. #10
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  epoo kukulla nuk te thote JO,,hahahaha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 16 Vjecarja qe ngjan si kukull barbi!
  Nga labja nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 28-02-2012, 09:10 PM
 2. Ne Libi tregojne trupin e Gadafit ne dyqan mishi !!!!
  Nga bessy nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 23-10-2011, 09:57 AM
 3. Demi i arratisur pozon nė dyqan si manekin
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 15-05-2011, 09:47 AM
 4. Microsoft do tė hap dyqan online pėr lojėra kompjuterike
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-10-2010, 08:42 PM
 5. Nje kukull qe nuk eshte kukull
  Nga kuklla nė forum Letėrsia shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-09-2008, 06:47 PM

Etiketat pėr kėtė Temė