Rusi, njė vogėlush lind me dy penisė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Rusi, njė vogėlush lind me dy penisė

  Receta Gatimi

  Njė bebe mashkull, i ėshtė nėnshtruar njė operacioni shumė tė gjatė, pasi kishte lindur me 2 penisė.

  Fėmija, i quajtur Artyom G., ka lindur dy javė mė parė nė Rusi, pas njė lindjeje normale, nė tė cilėn mjekėt nuk hasėn ndonjė problem.
  "Mjekėt ishin tė shokuar nga ajo ēfarė panė kur Artyom lindi: ai kishte 2 penisė, nė vend tė njė", - shkruajnė reporterėt.

  Operacioni

  Djali u transferua nga materniteti i spitalit tek njė klinikė speciale nė Moskė, ku ai iu nėnshtrua njė operacioni tė gjatė, pėr tė bashkuar 2 organet seksualė.
  "Operacioni ishte shumė i komplikuar. Na duhej tė formonim njė penis nė vend tė dyve, tė krijonim mur abdominal dhe tė krijonim njė fshikėz", - tha njėri nga doktorėt i pėrfshirė nė operacionin, i cili zgjati plot 5 orė.

  "Kur kolegėt tanė na kėrkuan ndihmė, ne iu pėrgjigjėm po menjėherė, por nuk mund tė imagjinonim qė rasti mund tė ishte kaq i komplikuar".
  Spitali thotė qė bebja ėshtė tani nė gjendje shėndetėsore shumė tė mirė dhe operacioni u krye me sukses.
  "Ai do tė rritet si ēdo mashkull normal dhe do tė jetė i aftė tė ketė fėmijė", - tha doktori.

  Ky nuk ėshtė rast i izoluar, nė qershorin e kaluar, njė bebe lindi me njė penis tė dytė, por qė e kishte nė shpinė. Fėmija ishte bir i njė fermeri 30-vjeēar, Li Jun, dhe gruas sė tij, tė cilėt jetonin nė qytetin e Hejianit, njė provincė e Kinės.

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Te pakten iu dha mundesia te beje operacionin, i cili perfundoi me sukses.
  Eshte me fat qe do kete mundesine te zhvilloje nje jete normale.

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Une se kuptoj pse ka bo operecion,pse nuk i mbante dot te dy peniset ai, ha.. ha.. ha..

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e pirro
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  53
  Reputacioni
  0
  Nese nuk e pasur trashegim nga i ati, atehere duhet te shqyrtohet mundesia e komshive hehe.

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  ēa fati qe ka ai dial se do marin dy femra ati i theme fate

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e fitaaa
  Anėtarėsimi
  Sep 2009
  Postime
  38
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  tung hehe kjo edht qudi e Zotit dhe mir qe paska kaluar operacioni ai voglushi tash ndihet me mir ai

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  po pse mir ishte dhe ashtu ai

 8. #8
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  po pse mir ishte dhe ashtu ai
  Jo ! Sepse mund te behen xheloze nga njeri-tjetri hahaha

 9. #9
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  hahahha po i kishte binjak

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Kushedi sa do e ket radhen e femrave ai pastaj!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Rusi, niset pėr djalė por del vajzė
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-12-2011, 09:18 AM
 2. Rusi ble shtėpinė mė tė shtrenjtė nė botė
  Nga Erinaa nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 16-04-2011, 09:32 PM
 3. Panairi i milionerėve nė Rusi
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-10-2010, 10:50 AM
 4. 39 viktima si pasojė e njė fatkeqėsie hekurudhore nė Rusi
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-11-2009, 09:10 PM
 5. Rusi i pi tetė shishe vodkė dhe mbijeton
  Nga Enkelejda_24 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-04-2009, 10:58 PM

Etiketat pėr kėtė Temė