Australi, 11 vjecarja zhduket nė lagunėn e krokodilėve...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Unhappy Australi, 11 vjecarja zhduket nė lagunėn e krokodilėve...

  Receta Gatimi  Njė vajzė ėshtė zhdukur tė dielėn teksa notonte nė njė lagunė plot me krokodilė nė Australinė veriore ka thėnė policia.

  Vajza e moshės 11 vjecare ishte me tre fėmijė tė tjerė kur kishte rėnė nė ujė dhe nuk kishte dalė mė nė sipėrfaqe. Shokėt e saj i thanė polisicė se kishin parė njė krokodil vetėm pak para zhdukjes sė vajzės.

  Ndėrsa tė tjerėt po notonin drejt saj, njė nga fėmijėt pa bishtin e njė krokodili qė godiste ujin pranė vajzės. Mė pas ajo u zhyt nė ujė dhe nuk doli mė” tha njė polic.

  Policia thotė se ka gjetur mbetje njerėzore nė vendin ku u zhduk 11 vjecarja. Njė skuadėr prej 10 policėsh tė armatosur nisėn kėrkimet nė tė gjithė zonėn, nė lagunėn Xhungla e Zezė. Kėrkimet ishin ndėrprerė mbrėmė pėr shkak tė errėsirės ndėrsa kanė vazhduar sėrish sot. Policia i bėri thirrje banorėve tė jenė tė kujdesshėm kur notonin nė atė zonė, gjatė stinėve me shira pasi baticat mund tė afronin krokodilėt.
  (burimi/BalkanWeb)

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e qween
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  in irana
  Postime
  207
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  obobo ca snigjo mo vlla!!!!!!!sa gjinaf ajo goca

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Angry

  Ma merr mendja se nuk do ta gjejne me vajzen,them se krokodilet e kane pertypur,por shpreat sduhen humbur c'fare sben vaki.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Toka zhduket brenda pak sekondave (video)
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 10-05-2011, 06:33 PM
 2. Zhduket nje fshat i tere pa asnje gjurme
  Nga MAJDI nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 25-10-2010, 08:45 AM
 3. Jeta mes krokodilėve dhe aligatorėve
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 02-02-2010, 02:06 PM
 4. Berisha: Tė zhduket korrupsioni nėpėr universitete
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-01-2010, 09:47 PM
 5. 12 orė nė pemė nga frika prej krokodilėve
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 25-10-2009, 11:07 AM