Receta Gatimi

Si donit ta kishit emrin?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 60
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35

  Si donit ta kishit emrin?
  Duke degjuar radion me erdhi kjo ide...

  Si e keni emrin dhe si donit ta kishit! Dhe pse besoj te gjitheve na pelqen emri jone, por dhe nje emer te preferuar nen sirtar e kemi.

  Ju si donit ta kishit emrin?

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  17
  une e kame emrin ANGELINA dhe me pelqen shume emri im ! nuk kam dhe nuk kam pasur asnjehere emer te preferuar pervec ketij qe kam !

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Emrin do me pelqente ta kisha Nikol...

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e qween
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  in irana
  Postime
  207
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  e kam xhoi do me pelqente ta kisha pupi

 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Emri qe kam me pelqen jashte mase sdo kisha deshire ta ndrroja asnjehere,por do me pelqente ta kisha emrin dhe Alessio,emer pak i ri ky por qe me pelqen dhe kur kam lindur une ky emer nuk u lejonte tju vente asnjerit sepse regjimi i atehershem nuk e lejonte kete emer,dhe po ta veje me deshiren tende te interrnonte familjarisht xhaxhi Enver pastaj.

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Emri qe kam me pelqen jashte mase sdo kisha deshire ta ndrroja asnjehere,por do me pelqente ta kisha emrin dhe Alessio,emer pak i ri ky por qe me pelqen dhe kur kam lindur une ky emer nuk u lejonte tju vente asnjerit sepse regjimi i atehershem nuk e lejonte kete emer,dhe po ta veje me deshiren tende te interrnonte familjarisht xhaxhi Enver pastaj.

  por ti mundesh ta nderrosh edhe tani po te duash !

 7. #7
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Cfare kuptimi ka tani,kur te gjithe me njohin me emrin qe kam,kenaqsia eshte kur te therrasin me ate emer qe ti deshiron.

 8. #8
  i/e rregjistruar Maska e flamur ademi
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  un e kam emrin mirjeta por do te doja ta kisha eriola

 9. #9
  i/e rregjistruar Maska e flamur ademi
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  edhe po ta kisha jona nuk do te me pengnte

 10. #10
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  do doja ta kisha aldo

 11. #11
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  edhe Ronaldinho sesht keq ta kisha

 12. #12
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  19
  Mua me pelqen emri qe kam dhe nuk do te doja nje tjeter

 13. #13
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  po ke shum te drejte...ne nk duhet te mendojme per emer tjeter,edhe mua me pelqen ky qe kam...

 14. #14
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Mua me pelqen ky emri qe kam por gjithsesi edhe po ta kisha paul sdo ishte keq.... ose MESSI

 15. #15
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  po une e kama emrin marko ce dua titerin

 16. #16
  i/e rregjistruar 10% Maska e djalikeq
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Koplik, Shkoder
  Postime
  97
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  un do te doja ta kisha emrin rigels si emri i Noizy

 17. #17
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Mua do me pelqente Abigail

 18. #18
  i/e rregjistruar 10% Maska e Flavita Fraoulita
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Durres
  Postime
  14
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Une e kam emrin Flavia dhe do me pelqente ta kishe edhe Magda.

 19. #19
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga kristimcs Lexo postimin
  po ke shum te drejte...ne nk duhet te mendojme per emer tjeter,edhe mua me pelqen ky qe kam...
  Kristimcs kjo teme eshte hapur qe ti te thuash emrin qe ke dhe emrin qe do te doje te kishe dhe jo te thuash se cfare duhet apo sduhet te mendojme.

 20. #20
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga anna Lexo postimin
  por ti mundesh ta nderrosh edhe tani po te duash !

  sic e bera une.......

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Cfare kishit veshur sot?
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 95
  Postimi i Fundit: 01-08-2017, 05:12 PM
 2. Ne cilen dere do kishit trokitur ?
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 25-11-2013, 10:59 PM
 3. Cila do ish dhuntia qe do te donit te kishit ?
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 20-04-2013, 10:31 AM
 4. A do te kishit pranuar te beni operacion pėr bukurin tuaj
  Nga lovee nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 02-03-2012, 05:37 PM
 5. Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 08-03-2011, 10:42 PM