E-Maili


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14

  E-Maili

  Receta Gatimi

  Nje cift vendos te kaloje pushimet ne nje nga plazhet e Karaibeve,
  ne te njejtin hotel ku kishin kaluar muajin e mjaltit 20 vjet perpara.
  Per shkak te disa problemeve ne pune, gruaja nuk mund ta shoqeroje
  menjehere te shoqin: Do shkonte pas disa ditesh.
  Kur burri mberriti atje, hyn ne dhomen e hotelit, dhe shikon nje
  kompjuter me akses ne internet.
  Keshtu, vendos t’i dergoje nje E-Mail gruas se tij, por ngaterron
  nje germe te adresa dhe, pa e kuptuar, e dergon ne nje adrese tjeter.
  E-Maili i shkon nje vejushe qe po kthehej nga funerali i te shoqit dhe
  qe vendos te shikoje mesazhet e ardhura.
  I biri, i cili kthehet ne shtepi pak me vone, shikon te emen, se ciles i
  kishte rene te fiket para kompjuterit, dhe ne video shikon E-Mailin qe po lexonte:

  E dashur grua, mberrita. Gjithcka mire. Me siguri po habitesh qe po
  merr lajme nga une, nepermjet E-Mailit, por tani edhe ketu kane
  kompjuter dhe eshte e mundur t’u dergosh mesazhe njerezve te dashur.
  Sapo arrita u sigurova qe te ishte gjithcka gati per ty, kur te vish te
  henen e ardhshme...
  Kam shume deshire te te rishikoj dhe shpresoj qe udhetimi yt te jete
  i qete, ashtu sic ishte i imi.
  P.S: Mos merr shume veshje, sepse ketu ben shume vape!!!

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Ha.. ha..ha.. i paska ik truni plakes

 3. #3
  Beni ecėn vetė... 10% Maska e chgrp9557
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  27
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  hahah shum qesharake shum flm per postin

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  e-maili

  hahaha sa e fort kjo vejushes i ka ikur mendja fare

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Hiihihii e fort kjo

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e kristina
  Anėtarėsimi
  Jan 2009
  Postime
  34
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ahahahaha e shkreta vejushe!!

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e burimi_zh
  Anėtarėsimi
  Oct 2007
  Postime
  62
  Reputacioni
  13
  hahahahahahahaaaa koka trishtu plaka e ku e din se sa ka than plaka u plak e tu thaft goja hahahaa

 8. #8
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Gjenah e shkreta , ka menduar qe do iki nga kjo bote te henen ...hihihi

 9. #9
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  sipas emailit i binte qe te shkonte ne ferr sepse bente vap
  e bukur

 10. #10
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  E lezetshme. Jo mė kot i ka rėnė tė fikėt zonjės.

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e qween
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  in irana
  Postime
  207
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  hahahah sa e fort kjo e shkreta vejushe !!!!!!!1

 12. #12
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  hahahahahahha intersant se edhe atje paske kompjuter me internet

 13. #13
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  haha... shum e bukur kjo...

 14. #14
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Hahahaah sa e fort hahaha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. E-maili i vjehrrės pėr nusen e ardhshme
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 05-07-2011, 06:44 PM
 2. Shėrbim e-maili me 3 Giga
  Nga ReniX nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 12-03-2011, 08:06 AM