84-vjecari hidhet nga pallati duke gjetur vdekjen


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  I Habitur 84-vjecari hidhet nga pallati duke gjetur vdekjen

  Receta Gatimi  Zef Nika, ėshtė 84 vjeēari i cili vendosi ti japė fund jetės pasditen e sotme duke u hedhur nga kati i katėrt i pallatit nė tė cilin banonte. Mėsohet se viktima ka qenė nė kushte depresioni nė momentin qė ka ndėrrmarrė kėtė vendim fatal pėr jetėn.

  TIRANE- Njė 84 vjeēar ka gjetur vdekjen pasditen e sotme, si pasojė e hedhjes nga kati i katėrt i pallatit nė tė cilėn banonte. Ngjaje e rėndė ka ndodhur para pak minutash dhe mėsohet se shkak i vdekjes ka qenė depresioni i lartė, i cili e ka shtyrė 84 vjeēarin drejt vetėvrasjes. Viktima ėshtė Zef Nika 84 vjeē. Policia ka mbėrritur nė vendngjarje dhe po heton lidhur me vendimin e marrė nga 84 vjeēari, ku mendohet se ndėrrmarrė kėtė hap pėr vetėvrasje, nė kushtet e njė depresioni tė thellė. (burimi-balkanweb)

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  he ca po behet ne shqiperi ja ca bene skamia

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e qween
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  in irana
  Postime
  207
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  hej zot cdo problem qe kan shqiptaret mundohen ta zgjidhin me vetevrasje !!se kuptoj kte logjike!!!!!!1

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 32 Vjecari vetevritet duke u hedhur nga kati i trete
  Nga Erinaa nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 31-03-2012, 02:25 PM
 2. VIP-at shokohen me vdekjen e Amy-t
  Nga Erinaa nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-07-2011, 08:54 PM
 3. Lajm i rrejshėm pėr vdekjen e Britnit
  Nga Kliton nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-07-2009, 08:47 PM
 4. Pallati dhe Kasollja :D
  Nga Altin111 nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 02-02-2008, 08:10 AM
 5. Shkon per argetim, gjen vdekjen
  Nga ReniX nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-02-2007, 07:14 PM

Etiketat pėr kėtė Temė