Kukes, ekzekutohen dy police


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Kukes, ekzekutohen dy police

  Receta Gatimi  Dy police jane qelluar me arme zjarri dhe jane gjetur te vdekur ne fshatin Shen Meri teksa po kryenin detyren ne nje postbllok te
  vendosur ne rruge pas situates emergjente me deboren ne kete qark.


  Policet, Shkelzen Dobrushi dhe Ramadan Hila, sipas te dhenave zyrtare, jane qelluar nga nje person, Afrim Hasanaj.
  Punonjesit e policise se rendit dhe i dyshuari thuhet se kane patur nje grindje banale pak dite me pare, nderkohe qe Hasanaj njihet si nje person me precedente penale.
  Ne vendngjarje menjehere kane shkuar drejtuesit e policise se qarkut Kukes dhe drejtori i pergjithshem i Policise se Shtetit, Ahmet Prenci.
  Ndersa ne ndjekje te te dyshuarit pervec uniformave te policise se Kukesit, jane nisur nga Tirana edhe forcat speciale te repartit RENEA.
  Burimi:Top-channel

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Berisha: Vrasesi i policeve do te ndeshkohet  Kryeministri Berisha ka ngushelluar familjaret e dy policeve te vrare ne detyre naten e mbremshme, ndersa ka premtuar se autori do te marre ndeshkimin e merituar per aktin makaber. “Renia e tyre me nder ne krye te detyres, ne mbrojte te jetes, sigurise dhe rendit te qytetareve shqiptare, eshte nje humbje e madhe jo vetem per familjen tuaj te nderuar, por per te gjithe Policine e Shtetit, Kukesin dhe mbare Shqiperine”, thuhet ne mesazhin e kryeministrit.

  Berisha u shpreh se garanton mbeshtetjen e plote te qeverise per punonjesit e policise ne misionin e tyre.

  Inspektoret e policise Shkelzen Dobrushi dhe Ramadan Hila u ekzekutuan dje ne fshatin Shen Meri te Kukesit, nga Afrim Hasanaj, i cili eshte shpallur ne kerkim. Policet u qelluan me arme zjarri teksa po kryenin detyren ne nje postbllok te vendosur ne rruge pas situates emergjente me deboren ne kete qark.

  Kerkimet per kapjen e autorit jane intensifikuar dhe jane shtrire ne Kukes, Puke dhe Fushe-Arrez, por deri tani pa rezultat.

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Do te ndeshkohen nje llaf goje, por ka vajt kulmi. Dhe policia qe eshte per te mbrojtur vritet si do vej halli popullit, nuk dihet.

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e qween
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  in irana
  Postime
  207
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ke te drejte ti renix me pelqen mendimi yt

 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Vrasja ne Kukes, konflikt per kontrollin e makines

  U percollen per ne banesen e fundit policet qe mbeten te vrare ne Kukes, pas nje atentati. Nderkohe policia ka zbardhur edhe shkaqet e krimit, i cili lidhej me konfrontimin e patrulles me autorin pasi policet e kishin ndaluar ate per t’i kontrolluar dokumentet e automjetit.

  Policet kishin bere kallezim penal pas kercenimit qe i kishte bere vrasesi Afrim Hasani. Ky i fundit nuk ka gjetur paqe derisa i ka ekzekutuar forcat e rendit.

  Pas arrestimit gjate nje operacioni policor qe zgjati 12 ore ne bashkepunim me forcat RENEA, Hasani nuk eshte shfaqur i penduar per krimin.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Humor me police
  Nga peshkatari nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-06-2011, 09:30 PM
 2. Kukės, aksident rrugor, dy tė vdekur
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-12-2009, 05:40 PM
 3. Kukės: Vdes shoferi 15 vjeēar
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 09-09-2009, 10:12 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-08-2009, 11:46 AM