Pershkruani njeriun e zemres me dy fjale


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 4 1234 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 64
 1. #1
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Pershkruani njeriun e zemres me dy fjale

  Receta Gatimi

  Si mund ta pershkruani njeriun e zemres me dy fjale???

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13
  per njeriun e zemres 2 fjale jane shume pake por me nje permbledhje te vogel po e pershkruaj : shume i dashur me mua sa eshte i gateshem te lere edhe jeten !

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  I nderlikuar hahhaha

 4. #4
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  tani nuk kam njeri ne zemer, por po them 2 fjale per ate qe ka qene:
  DASHURIA E PARE!

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e qween
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  in irana
  Postime
  207
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  i embellll , romantik , i dashur eeeee shume te tjera te gjitha te mira ahhh

 6. #6
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Koke forte

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e Tomori
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Postime
  28
  Reputacioni
  0
  Dy fjale pak ;DASHURI JETE

 8. #8
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Uaaaaaaaa gjithe te dashuruarit ketu, mbaheni pak veten

  Ja pershkruajeni pak njeriun e zemres kur jua ka bere borxh dhe jeni te zene hahahahaha

 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e waloni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  43
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  me 2 fjal :S Bota & universi opet pak beee

 10. #10
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  zemergjere

 11. #11
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  ose kur jemi zene sic thote Emaus::: i inatosur..hahaha
  Emaus nuk me vjen asnje fjale tani...

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga EMAUS Lexo postimin
  Uaaaaaaaa gjithe te dashuruarit ketu, mbaheni pak veten

  Ja pershkruajeni pak njeriun e zemres kur jua ka bere borxh dhe jeni te zene hahahahaha

  per momentin ja kam mbledhur , dhe nuk ma ben per borxh por ja bej !

  por prap i embel mbetet !

 13. #13
  i/e rregjistruar 10% Maska e xekrri
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  18
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  dashuri lumturie

 14. #14
  i/e rregjistruar 20% Maska e klasial
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  120
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Dashuria e par e vertet.........serioz

 15. #15
  i/e rregjistruar 20% Maska e Shaban Cakolli
  Anėtarėsimi
  Aug 2010
  Vendndodhja
  Gladbeck, Germany
  Postime
  142
  Reputacioni
  0
  vetemti dashurije

 16. #16
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Shaban Cakolli Lexo postimin
  vetemti dashurije
  shaban spo te kuptoj amund tma spejgosh pak ket vetemti dashurrije

 17. #17
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Te ve 1 foto me mir se eshte e vestir ta pershkruaj

 18. #18
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Te ve 1 foto me mir se eshte e vestir ta pershkruaj

  Ku din mo femija te bej pershkrim ?

 19. #19
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ashtu do te bej 1 roman ?

 20. #20
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Te ve 1 foto me mir se eshte e vestir ta pershkruaj
  Hahahahahaha e forte kjo

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 4 1234 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Pershkruani ndjenjen e momentit me foto!
  Nga labja nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 12-10-2013, 01:09 PM
 2. Pėrgjigje: 108
  Postimi i Fundit: 16-09-2013, 10:07 PM
 3. Mitet dhe tė vėrtetat pėr njeriun e zemrės
  Nga Erinaa nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 01-10-2012, 08:14 AM
 4. Pėrgjigje: 72
  Postimi i Fundit: 03-03-2009, 03:07 PM
 5. Gjeni fjale me dy shkronjat e fundit te cdo fjale
  Nga EMAUS nė forum Arkivi Forumit
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 04-06-2007, 09:10 PM