Greqi, serish dhune ne Athine, nje polic ne spital


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Greqi, serish dhune ne Athine, nje polic ne spital

  Receta Gatimi
  Nje grup prej 50 personash kane sulmuar me mjete te forta tre police te policise bashkiake te Athines ne qender te saj. Ngjarja ka ndodhur pas mesnates, nderkohe qe mesohet se nje polic ndodhet ne gjendje te rende ne spital.

  Autoret e dhunes shkaktuan deme edhe ne dy ndertesa bankash.

  Po ne Athine nje grup tjeter prej pese personash ka hedhur bomba molotov ne perfaqesine e makinave Jaguar ne kryeqytetin helen.

  Per pasoje pese makina jane shkaterruar, nderkohe qe ende nuk eshte bere perllogaritja e demeve.

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e qween
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  in irana
  Postime
  207
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ca qenkan kete 3 personat djdj eeee????

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e max77
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  33
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  per t'u cudit eshte kto qe ndodhin ktu ne greqi.19 vjet kam ktu dhe gjithmone ndodh e njejta gje. godasin,djegin dhe askush nuk i kap.besoj mbrapa tyre eshte vet shteti,pasi nuk shpjegohet qe te sulmojne c'do gje dhe te mos i kapi askush..edhe kur kap ndonje policia te nesermen e leshojne, pra mendimi im eshte qe policise ja kan lidhur duart prandaj dhe ajo ben sehir,,,

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Dashuri , dhunė dhe puthje pasionante…!!
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-04-2012, 04:52 PM
 2. Dhune ne spitalin rajonal te Fierit
  Nga EMAUS nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 08-08-2009, 11:50 PM
 3. Greqi, operacion “Fshesa” ne Athine
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 22-07-2009, 09:28 PM
 4. Greqi, incidente te reja ne Athine
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-04-2009, 09:28 AM
 5. Konkursi pėr t‘u bėrė polic, zbulohet "testi i budallait"
  Nga EMAUS nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 24-07-2008, 01:35 PM