Itali, perleshje mes shqiptaresh, nje i vdekur


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e burimi_zh
  Anėtarėsimi
  Oct 2007
  Postime
  62
  Reputacioni
  13

  Itali, perleshje mes shqiptaresh, nje i vdekur

  Receta Gatimi

  Shkembim i dhunshem zjarri ne Arezzo, ne Itali, mes dy grupeve rivale shqiptaresh.


  Ne perleshje ka humbur jeten nje 20-vjecar dhe dy te tjere kane mbetur te plagosur, nje prej tyre ne gjendje te rende.

  Agim Leka, ka mberritur ne spital ne nje makine qe me pas eshte larguar me shpejtesi, por ka humbur jeten pak minuta me pas.

  Nje prej personave te plagosur, 27-vjecari Rodjan Ruci eshte qelluar nga nje pistolete ne arterien kryesore ne nje kembe.

  Pasi eshte operuar, tani ai eshte ne vezhgim te rrepte te mjekeve.

  Nderkohe eshte ende i panjohur identiteti i shqiptarit tjeter te plagosur, i cili mendohet te jete goditur me nje kacavide.

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e besimb8
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  31
  Reputacioni
  0
  O shqipetar a hale po lufojme ne mes vete a...!!!!! apo pak po na duket se po na mbysin te teret..!!!!!!!!??? Deri kure kshtu ????????

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Itali, pėrleshje me armė, vritet shqiptari
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 15-01-2011, 07:24 PM
 2. Itali, perleshje mes shqiptareve e italianeve
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 23-11-2010, 08:52 PM
 3. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-09-2009, 07:18 PM
 4. Termet ne Itali, mbi 200 te vdekur
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 11-04-2009, 10:08 AM
 5. Aksidentet, 3 te vdekur ne dite
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-01-2008, 02:31 PM