E mbani mend puthjen tuaj te pare?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 30
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  E mbani mend puthjen tuaj te pare?

  Receta Gatimi

  [b]E mbani mend puthjen tuaj te pare???

  a ka qene nje experience e bukur per juve??

  do jap dhe une pergjigjen time mos u merzitni

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

  O eri, ti mire e ke, po puna eshte se po ti themi ketu do na behen xheloz te tjeret

  Une e mbaj mend, vetem kaq do them

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

  une e mbaj mend, por s'eshte eksperienc qe do te kujtoj me mall te mall, (sme pelqeu)!

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

  e mbaj dhe une ment, nuk ka qene keq, na ka pelqyer, te dy ne atekohe ishim analfabet

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga EMAUS\";p=\"1987
  O eri, ti mire e ke, po puna eshte se po ti themi ketu do na behen xheloz te tjeret

  Une e mbaj mend, vetem kaq do them
  loooooool mos kij merak se nuk i tregojme njeriu po mjafton qe e mban mend

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX\";p=\"1993
  e mbaj dhe une ment, nuk ka qene keq, na ka pelqyer, te dy ne atekohe ishim analfabet
  wow ReniX paske qene shejtan i keq ti

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

  e maj men dhe ka qen nje experience e bukur sepse ishte me personi qe une e dashuroja dhe ajo me dashuronte
  e maj men si tani nuk ishim ne ndonje vend kushedi se sa romantik ne nje udhetim me klassen per ne berat, ne autobus

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

  e maj men dhe ka qen nje experience e bukur sepse ishte me personi qe une e dashuroja dhe ajo me dashuronte
  e maj men si tani nuk ishim ne ndonje vend kushedi se sa romantik ne nje udhetim me klassen per ne berat, ne autobus

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

  sigurisht qe e mbaj mend keto gjera nuk harrohen

 10. #10
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

  [quote=Alb-Angel\";p=\"2000]
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga "EMAUS\";p=\"1987":2ccfv18t
  O eri, ti mire e ke, po puna eshte se po ti themi ketu do na behen xheloz te tjeret

  Une e mbaj mend, vetem kaq do them
  loooooool mos kij merak se nuk i tregojme njeriu po mjafton qe e mban mend [/quote:2ccfv18t]

  Nuk eshte puna se do ja tregosh njeriut ti, po u shkruajt ketu e lexon vete ai megjithese nuk eshte ndonje sekret se ia kam thene

  Shikoni se si ishte historia ime: Eshte nje histori qe nuk harrohet lehte se kishte pasoja serioze

  Ishim te dashuruar dhe ishim ne te njejten klase. Ne vit te pare ne gjimnas. Une kam qene nxenese shume e mire ne shkolle e 10 -tes.
  Une me nja dy shoqet e mia kishim celesin e klases sepse kishim pastrimin e klases. Mesuesi jone kujdestar ishte profesori i fizikes dhe klasa jone ishte laborator fizike, dhe kishte dhe nje dhome te vogel si pune depoje ku profesori gjate 5 minuteshave vinte qe linte gjerat e tija personale.

  Mirepo babi im ishte profesor Biologjie dhe Kimie, dhe ishin shoke me presorin e Fizikes, dhe ky i Fizikes ishte shume i rrepte.
  E u them ketyre dy shoqeve te mia, merrni celesat dhe ne pushim do rrije brenda une me shokun tim dhe do e mbyllni deren nga jashte. E keshtu u be.
  Po ne te shkretet ishim te padjallezuar sdinim shume gjera, as per te puthur nuk ishim puthur
  E ulemi une ne banken e parafundit e ai ne banken e fundit por te kthyer me fytyre perballe njeri-tjetrit. E aty me puthi. Vetem kaq dhe po bisedonim.

  Mirepo do ti qe vjen profesori, hap deren qe ishte e kycyr qe te linte gjerat e tij, e habitet qe na shikon brenda. Po ju thote?
  E ca te thoshim ne. Une ate cast nuk doja te jetoja, nuk ua pershkruaj dot. Jo per ndonje gje se nuk beme kush e di se ca. Edhe ishim njeri ne nje banke e tjetri ne nje tjeter e po flisim, jo ndonje gje tjeter. Per mua kjo ishte nje gje shume e turpshme. Te me gjente presori ne klase dhe ke mua, qe isha nxenesja mire e trete ne gjithe shkollen, dhe vajza e nje mesuesi shume te njohur. po nejse

  Ku te vija une, vajza e presorit qe e njihnin te gjithe. Tani mendoja do ti thote babit ky e ku te futem une pastaj, se ne ate kohe nuk ishte gje e lehte kjo, se njerezit e benin qimen tra. Me shume ia kishen friken babit se e kisha shume te rrepte.

  Si perfundim ai nuk i tha gje babit, mirepo historia nuk mbaroi me kaq se kishte edhe gjera pasuese... por deri ketu do tua them

  Kjo ishte historia ime

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

  EMAUS kjo historia jote vertet shume e bukur dhe kumtimplote.
  po paske shpetuar mire qe nuk i paska thene babit..

 12. #12
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga PoLiGrAfIkSi\";p=\"3355
  EMAUS kjo historia jote vertet shume e bukur dhe kumtimplote.
  po paske shpetuar mire qe nuk i paska thene babit..
  Per te marre vesh e moren ata pas nja dy tre ditesh

 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

  po cfare ndodhi me tej do te na e tregosh!

 14. #14
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

  Nuk ndodhi ndonje gje, thjesht e moren vesh e kaq, cfare te me thoshin

 15. #15
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

  jo nuk e mbaj, kane kaluar yyyyyyyyyyyyyyyysa shume vite

 16. #16
  i/e rregjistruar 20% Maska e monellina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  ...ne imagjinaten tende...
  Postime
  102
  Reputacioni
  0

  Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

  po e mbaj mend....ka qene ne fillim te vitit te pare gjimnaz,te cilin e vazhdoja ne nje qytet tjeter. nje dite erdhi te me takonte nje shoku im qe banon ne pallat me mua dhe kemi qene ne nje grup ne nje klase ne nje bange qe nga cerdhja gjer ne fund te 8-vjecares. dalim per kafe dhe un normalisht pa komplekse dhe rezerva me te duke pasur parasysh qe me ishte bere si njeri i familjes ai. duke biseduar ne lokal, pa pritur ai po me shikonte ne heshtje dh ene nje menyre te cuditshme gje qe me beri dhe mua te ndaloja te qeshuren dhe e pyeta " K cpate ti"?....dhe ndodhi ajo qe sma merrte kurre mendja...me puthi. u hutova aq shume saqe nuk pata force ta shtyja,u shokova fare sa nuk hapa me goje gjersa me kerkoi te falur dhe me tha qe kishte filluar te ndjente per mua,gje te cilen e kishte kuptuar gjate atyre muajve qe isha larguar. un iu pergjigja vetem " degjo,harroje me mire kte qe ndodhi"...tentoi per ca kohe te lidhje me mua,por me ne fund e kuptoi qe smund te ndodhte gje mes nesh, duke pasur parasysh faktin qe per mua ai ishte si nje vella me te cilin jam rritur dhe kemi ngrene ne nje pjate bashke. tani jemi po aq miq sa ne fillim dhe kete historine e puthjes e kujtojme ndonjehere sa per nostaligji te "puthjes se pare" e lezecmja eshte se na ben per te qeshur ajo situate ne te cilen u ndodhem.....

 17. #17
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

  lol shume lezetshem paska ndodhur

  mire qe e keni mbajt shoqerin, se shpesh here ne keto raste ndodh e kunderta (kur njera pale e mendon vertet shok, vella e tjetri jo )

 18. #18
  i/e rregjistruar 20% Maska e monellina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  ...ne imagjinaten tende...
  Postime
  102
  Reputacioni
  0

  Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

  mua me duket absurde situata njeri mend si shok,tjetri per me shume. ne dashuri funksionon "merr-jep"
  Dakord kur njeri nga te dy mund te kete nje moment dobesie dhe mund te veproje apo te flase pa menduar mire...por kur njeri ne fjale e kupton qe tjetri nuk ka dhene shenja qe eshte i/e gatshem/e te beje nje hap tjeter eshte levizje e gabuar qe mund te prishi nje miqesi ose nje relate cfaredo ose ose mund edhe te lendohet vete.....(mendimi im)

 19. #19
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

  eeeeeeehhh cna kujtuat kohe te vjetra.
  e mbaj mend shum mire. kam qene ne vitin e pare te gjimnazit. si un dhe ajo ishim per hete te pare.
  ishte shoqja e klases.

 20. #20
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

  Dhe une e mbaj mend puthjen e pare , nuk harrohet kjo
  Isha ne klase te tete , per mua hera e pare por jo per te ........
  Ishim ne rruget e kalase "Elbasan" nen nje shi te imet ....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Mosha e duhur per te dhene puthjen e pare
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-07-2013, 05:32 PM
 2. Kur e keni dhene puthjen e pare?
  Nga xhushi nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 41
  Postimi i Fundit: 12-05-2013, 04:29 PM
 3. Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 22-02-2013, 09:38 PM
 4. Si ta mbani gjallė lidhjen tuaj?
  Nga ReniX nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 04-06-2011, 05:55 PM
 5. E mbani mend shtepine e pare qe keni pikturuar???
  Nga bessy nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 13-03-2011, 04:46 PM