Durres, aksidenohet per vdekje 12-vjecari


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Durres, aksidenohet per vdekje 12-vjecari

  Receta Gatimi
  Nje aksident i rende i ka marre jeten nje 12-vjecari ne qytetin e Durresit. Viktima Gjoni Recka eshte perplasur nga nje automjet, qe drejtohej nga 19-vjecarja Xheni.R.

  Vajza ishte duke bere guide ne rere dhe e ka goditur per vdekje te miturin. Sipas policise, ajo drejtonte makinen me targa 8161 E, prone e te afermit te saj, Kastriot Daci.

  12-vjecari eshte derguar ne spital, por nuk ka mundur te shpetoje, per shkak te goditjeve te marra. Uniformat blu te Durresit thane se aksidenti ka ndodhur per shkak te shpejtesise se madhe.

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Nuk e kuptoj dot me sa shpejtesi te madhe mund te iki makina ne rere?
  Me vjen keq per ate djalin e mjere...

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Personalisht ne momentit e ngjarjese ndodhesha vet aty pasi po beja nje xhiro ne kemb ne breg te detit,por e keqja eshte sepse njerzit aty bejne praktike duke mesuar makinen,kur dihet shume mire se bregu i detit nuk eshte fushe guide per amatoret e makinave,dhe femijet e shkret aty luajne sepse nuk kane vend tjeter per te luajtur,person'ja qe po drejtonte mjetin ishte me shpejtesi jo shume te madhe por kuptohet per ne breg te detit ishte pak si shume,dhe i kaloi me makine siper duke e shtypyr per vdekje,personalisht jam tronditur shume sa qe gjithe naten sme ka zene gjumi dhe akoma sme ka hikur nga mendja ajo skene.Nuk eshte rasti i pare qe ne palzh behen aksidente te tilla me pasoje vdekjen nga persona te pa ndergjegjshem qe gjejn bregun e detit si fushe guide per te mesuar makinen.

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  shume gjynaf! Shume gabim qe behen keto guida pa instruktor dhe me kete shpejtesi te madhe!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Fier, rrihet pėr vdekje 9-vjeēari
  Nga Erinaa nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 31-03-2011, 09:16 PM
 2. Durrės, ekzekutohet 35 vjeēari
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-04-2010, 10:36 AM
 3. Durres, vritet 30 vjecari per volumin e muzikes
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-08-2009, 08:07 PM
 4. Durres, ekzekutohet me arme 44 vjecari
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-05-2009, 06:58 PM
 5. Durres, aksidenohet per vdekje ne pune 44-vjecari
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-04-2009, 04:49 PM