Tenton tė vrasė ish-tė dashurėn, kapet babai i 2 fėmijėve


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  K.O Tenton tė vrasė ish-tė dashurėn, kapet babai i 2 fėmijėve

  Receta Gatimi  Para 6 muajve, vajza i ka dhėnė fund lidhjes me 40-vjeēarin, pasi kishte mėsuar se ai ishte i martuar dhe kishte dy fėmijė. I inatosur, Preng Gjoka e ka kėrcėnuar disa herė ish-tė dashurėn e tij dhe familjen e kėsaj tė fundit


  Breshėritė e automatikut kanė terrorizuar pjesėtarėt e familjes sė Bardhok Kolės si dhe banorėt e fshatit Tresh nė rrethin e Lezhės. Tė tmerruar, ata janė zgjuar nga gjumi rreth orės 4:00 tė mėngjesit tė djeshėm dhe kanė sinjalizuar policinė pėr ndihmė. Pas mbėrritjes nė vendngjarje, efektivat blu kanė konstatuar se xhamat e shtėpisė sė familjes Kola ishin bėrė copė, por fatmirėsisht nuk kishte viktima nė njerėz. Brenda pak minutave janė shoqėruar mbi 20 vetė nė lidhje me kėtė ngjarje, mes tė cilėve dhe njė 40-vjeēar nga fshati Ishull-Lezhė. Burime zyrtare nga Drejtoria e Policisė sė Qarkut tė Lezhės, pohojnė se Preng Gjoka ėshtė i dyshuari kryesor pėr ngjarjen e shėnuar nė fshatin Tresh. Mėsohet se, Gjoka prej disa vitesh kishte pasur lidhje sentimentale me vajzėn e Bardhok Kolės. Para 6 muajve, vajza i ka dhėnė fund lidhjes me 40-vjeēarin, pasi kishte mėsuar se ai ishte i martuar dhe kishte dy fėmijė. I inatosur, Preng Gjoka e ka kėrcėnuar disa herė ish-tė dashurėn e tij dhe familjen e kėsaj tė fundit. Mėngjesin e djeshėm ai ka vendosur tė hakmerret, duke qėlluar me breshėri automatiku nė drejtim tė shtėpisė sė familjes Kola. Fatmirėsisht, nė pjesėn e pėrparme tė banesės ku ėshtė zbrazur moria e plumbave ka qenė kuzhina, ndėrsa pjesėtarėt e familjes ishin nė gjumė nė dhomat e tjera. Burime pranė grupit hetimor sqarojnė se po punojnė pėr zbardhjen e plotė tė rrethanave tė kėsaj ngjarjeje. Nėse bėhet dokumentimi i plotė i ngjarjes dhe rezulton se Preng Kola ėshtė autor i saj, ai do tė vihet nėn akuzė pėr "vrasje e mbetur nė tentativė" si dhe "mbajtje tė armėve pa leje".

  (burimi/BalkanWeb)

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Keto jane budallalleqe qe i bejne njerez injorante dhe te pa ndergjegjshem.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Tronditese!Humb jeten duke kaluar lumin babai i 6 femijeve !!
  Nga labja nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 23-04-2012, 07:12 PM
 2. Vajza 8 vjecare nuk djersin: Dielli mund ta vrase
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 10-09-2011, 11:01 AM
 3. Tenton ti jape nje leter Obames
  Nga ReniX nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 03-06-2009, 12:24 PM
 4. Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 02-06-2009, 09:47 PM
 5. I sėmuri mendor tenton tė vrasė 5 veta: Bėnin zhurmė.
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-11-2007, 01:25 PM

Etiketat pėr kėtė Temė