Tragjedi ne Greqi, shqiptari i pret kembet se shoqes


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Tragjedi ne Greqi, shqiptari i pret kembet se shoqes

  Receta Gatimi


  Nje tragjedi familjare u shenua ne Kallamata te Greqise. Protagoniste te ngjarjes qe shokoi opinionin grek eshte nje familje shqiptare.

  Emigranti Irfan Rama, 40 vjec nga Librazhdi, preu me sharre elektrike te dy kembet e se shoqes perpara dy femijeve te mitur te ciftit, 10 dhe 12 vjec. Sipas policise lokale, Rama kishte mberritur ne qytetin e Kallamates nje dite me pare, se bashku me dy femijet e tij te vegjel, per t’i kerkuar bashkeshortes se tij 30 vjecare te kthehej ne shtepine e tyre te cilen ajo kishte braktisur dy muaj me pare.

  30 vjecarja ndodhet ne spitalin e Kallamates, ku po operohet. Te kontaktuar prej Top Channel, mjeket e spitalit u bejne apel te gjithe bashkeatdhetareve shqiptare qe jetojne ne kete zone, te dhurojne gjak. 40 vjecari do te dergohet ne gjykate per mase arresti mengjesin e se henes. Per fatin e femijeve do te vendoset ditet ne vazhdim prej nje tjeter gjykate.

  Greqi, pranga 4 shqiptareve, po shisnin heroine


  Policia helene ka goditur nje organizate te trafikut te lendeve narkotike, ndersa mes te arrestuarve jane edhe kater shqiptare.

  Emigrantet shqiptare, bashke me dy shtetas nga Sudani u kapen nga policia ndersa shisnin heroine.

  Nga kontrollet e kryera ne automjetet e te arrestuarve u gjeten 6.3 kg heroine, 2.5 kg kanabis, si dhe nje sasi parash prej 7500 eurosh.

  Policia gjeti edhe nje liste me emrat e klienteve, ndersa ka nisur hetimet per identifikimin e pjestareve te tjere te ketij rrjeti shperndaresish lende narkotike.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Do kete pare ndonje film ate nate ai se ska mundesi!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 29-05-2012, 11:45 PM
 2. Ja VIP-et me kembet me te shumtuara
  Nga labja nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-02-2012, 01:19 PM
 3. Theksi bie te kėmbėt
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-11-2011, 10:15 AM
 4. Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 26-08-2010, 03:42 PM
 5. Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 19-03-2010, 08:36 AM