Kthehet vone ne shtepi, babai vret djalin me thike


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Kthehet vone ne shtepi, babai vret djalin me thike

  Receta Gatimi  Vret djalin 21-vjecar, pasi u kthye vone ne shtepi. Nuk behet fjale per ndonje zone ne Shqiperise, ku jo rralle here jane konsumuar tragjedi te tilla, por per provincen Anzio te Romes.


  Nje 49-vjecar pas grindjes me te birin qe ishte kthyer ne shtepi pas ores qe lejonte familja, e ka qelluar ate me thike ne zemer. Djali nuk kishte respektuar rregullat e te atit dhe ishte kthyer rreth ores 01.00 pas mesnate.

  Ne nje moment zemerimi pas nje debati me fjale, babai ka marre nje thike nga kuzhina dhe e ka qelluar te birin. Pasi e kishte kuptuar se gjendja e 21-vjecarit ishte e rende, i ati dhe e ema lajmeruan mjeket, por qe nuk munden te benin asgje. Djali vdiq pak pas trasnportimit ne spitalin e Anzio-s. Babai vrases eshte arrestuar nga policia.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Thone qe ja kishte prur ne maje te hundes, po deri sa ta vras eshte teper!

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ca ja keshte prur ne maj te hundes mer... ishte djale jo vajze, ishte 21 vjec nuk eshte kalama qe ti vere orar se kur te ktheht ne shpi... cfare jan ktu tabu qe vazhdojme te degjojme ne shekullin e 21-te...

  PS: pyetje: si do te vepronit po te ishit ne pozicionin e djalit? Ne pozicionin e babait?

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Them se dhe babai eshte penduar shume por qe svlen me pendimi,por besoj se ne nerva e siper e ka bere ate qe ka bere,ndoshta dhe pa dashje,sepse si do qe te jete femija eshte femije,dhe prindi nuk merr dot nje veprim aq te madh sa te vrasi femijen e tij.

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  14
  Duhet te ket qen pa zemer ky prinde mbase ka vepruar ashtu si ka mundesi ta vras femin e vet zot i madh ckas po ndegjojm dhe ne

 6. #6
  i/e rregjistruar Maska e tringasokoli
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  shkup
  Postime
  4
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  paj e ka lodh njerin ty mos e lon me dal mu knaq

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 29-09-2012, 12:50 PM
 2. Beni kthehet ne shtepi i lumtur
  Nga aldo24 nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-05-2009, 08:27 PM
 3. Babai vret veten se vajza iku me te dashurin
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 21-05-2009, 08:39 PM
 4. Babai mbyt djalin 7 muajsh
  Nga EMAUS nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-06-2008, 05:51 PM
 5. Vret djalin e vetem per 200 mije leke
  Nga ReniX nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-02-2007, 02:02 PM