Receta Gatimi

Kerkes per Logo


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18

  Cool Kerkes per Logo

  Ne qoft se mund te me ndihmoj ndokush me nevoitet nje logo me dimensione 700x120 ose 800x150

  p.sh. kshtu diqysh

  _____________________________________
  | / / /_ _/
  |Erblin/ TV / /
  | /____/ /_/
  _____________________________________
  1. Erblin TV
  2. LT

  ● /
  /۩ HEELP
  ||

 2. #2
  i/e rregjistruar Maska e samchOs
  Anėtarėsimi
  Sep 2010
  Postime
  5
  Reputacioni
  0
  Une do ta bej por me ler pak kohe

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kerkes per Logo
  Nga iperhershmi nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 10-05-2010, 07:00 PM
 2. kerkes
  Nga Coca-Cola nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-08-2008, 11:41 AM
 3. SIG/BANNER kerkes
  Nga eragond nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 12-05-2007, 12:03 PM