Ndahet nga gruaja duke derguar SMS


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Ndahet nga gruaja duke derguar SMS

  Receta Gatimi  Njė burrė saudit ėshtė shkurorėzuar nga gruaja e tij me anė tė porosisė SMS, njoftojnė mediat lokale.

  Mashkulli i ka shkruar gruas njė porosi nga Iraku me tė cilėn e ka njoftuar gruan e tij se nuk e ka mė bashkėshorte, e mė pas me telefon i ka thirrur dy kushėrinj tė vet, shkruan gazeta Arab News.

  Gjykata nė Xheda e ka shpallur shkurorėzimin, i pari i kryer me anė tė porosisė SMS nė Arabinė Saudite, kur dy prej kushėrinjve tė tij e kanė konfirmuar vendimin e burrit, thekson gazeta.

  Sipas zakonit nė Arabinė Saudite, mashkulli mund tė ndahet nga gruaja nėse tri herė e thotė fjalinė "ndahem prej teje".

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Paska harxhuar dhe lek per tu ndar! Hihihi

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  14
  Eh sa let qenka ndar pa asnje therr ne kembe

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Paska gjet menyren me te mire dhe me te leht

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Samsung paguan Apple mbi 1miliard $ duke i derguar 30 kamiona me 5Cent
  Nga Elti Vlore nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 06-09-2012, 11:19 PM
 2. Foto: Mashkulli i pare qė lindi vetė fėmijė ndahet nga gruaja
  Nga vaaldr1n nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-04-2012, 11:58 AM
 3. Ndahet nga bashkėshorti pėr shkak tė TV-sė
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-11-2009, 07:35 PM
 4. Nigeriani me 86 gra do te ndahet me 82 prej tyre.
  Nga EMAUS nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 07-09-2008, 08:31 AM
 5. Ndahet nga jeta Sulejman Pitarka
  Nga EMAUS nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-10-2007, 02:59 PM