Kapshtice, rritet fluksi i emigranteve


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Kapshtice, rritet fluksi i emigranteve

  Receta Gatimi  Rreth 2360 persona kane hyre ne dy ditet e fundit nga Shqiperia ne Greqi, permes pikes se kalimit te Kapshtices
  .

  Lajmin e bejne te ditur burime prane policise kufitare, sipas te cilave disa prej emigranteve jane kthyer ne vend per te festuar Pashket.

  Sipas te njejtave burime, po nga pika e Kapshtices kane dale nga Shqiperia drejt Greqise rreth 2330 persona te tjere ne 48 oret e fundit.


  Burimi:Top-channel

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Pashket!

  Filloj zakoni! Per festen e pashkeve ortodokse shume shqiptare paskan vendos ta festojne ne vendlindje!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-08-2009, 07:10 PM
 2. Fundjava dhe festa, nė Kapshticė shkon radha 5 kilometra
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-01-2008, 10:21 AM
 3. Radha nė Kapshticė shkon nė 5 kilometra
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-12-2007, 05:00 PM
 4. Fluksi i fundvitit, debora bllokon emigrantet
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 17-12-2007, 07:39 AM
 5. Nis fluksi i emigranteve per festa, ja “plani antiradhe”
  Nga Lirenti nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-12-2006, 02:16 AM