pytje


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1

  pytje

  Receta Gatimi

  kisha pas derir modernator ska gje qe e kini hek po po pys perse ??????????

 2. #2
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: pytje

  Per mos aktivizimin e duhur,

  Sitemi heq Gradat automatikisht duke u bazuar ne temat/postime dhe frekuencen.

  Gjithe te mirat

 3. #3

  Re: pytje

  njeri ndoshta nuk kam hyr shum ne forum po postime kam pasur
  anakonda
  Anėtar Silver
  Anėtarėsuar: Dec 21, 2006
  Postime: 132
  Temat: 35  po Aragon
  Moderator
  Anėtarėsuar: Dec 09, 2006
  Postime: 17
  Temat: 5


  qfar dallimi kan keto te dhena edhe sa poste jan *aragon edhe anakonda ????

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: pytje

  Peshendetje Anakona,

  Ne nuk kemi aq kohe sa te merrremi me numerimin e postimeve,
  keshtu scripti nxjerr ato te dhena dhe ne si board i japim konfermen,

  Aragon nuk eshte raportuar pasi mund te kete bere shume identifikime,

  PS: ne ~ 130 postime 100 i ke falenderime dhe kerkesa...

  Gjithe te mirat

  Bordi Drejtues... i Lirenti.com

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: pytje

  Pershendetje Anakonda

  Nese nje moderator apo nje pjestar i Stafit, per nje arsye nuk mund te jete aktive apo nuk mund te ndjeke forumin perkates me pjsemarrjen e tij, rregulli eshte qe te njoftoje Stafin, SMODET, qe do te mungoje, keshtu qe ne mund te mbulojme mungesen e tij.

  Por nese, futet 2 apo 3 here ne muaj dhe nuk na lajmeron, hiqet automatikisht. Ne kete rast ti nuk na lajmerove.

  Per sa i perket Aragonit, ai me ka njoftuar mua se per shkak pune per nje fare kohe nuk do te shkruante.

  Dhe rregulli eshte qe Stafi duhet te kontrolloje dhe te futet te pakten nje here ne dite, ose te kaloje nje pjese te mjaftueshme ne forum.

  Te uroj gjithe te mirat!

 6. #6

  Re: pytje

  sen njerz shum flm per mirkuptim se une neper shum foruma jam mod super mod e web master admin etj... po vetem po pys ok pa keqkyptime

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: pytje

  Mund te jesh ne shume vende mod smod admin apo gje tjeter,
  por nqs te caktohet nje detyre eshte mire ta mirembash ate.

  kalofsh mire

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pytje logjike !
  Nga Noga nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 11-02-2014, 11:33 PM
 2. Kam 2 pytje - Logo mbi videoklipet
  Nga B|1n1 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 11-01-2010, 06:55 PM
 3. 512 pytje per hackerizem
  Nga Altin111 nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-04-2009, 01:53 PM
 4. Pytje per firefwall
  Nga Klevis nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 04-10-2008, 05:21 PM
 5. pytje
  Nga anakonda nė forum Bashkėpuno, Propozoni Idet Tuaja
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-02-2007, 11:42 AM