Vlore, i riu vret te atin dhe kusheririn


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Vlore, i riu vret te atin dhe kusheririn

  Receta Gatimi  Nje krim brenda familjes ka tronditur qytetin e Vlores. 24-vjecari Arjon Lula ka qelluar me arme zjarri ndaj te afermve te tij, duke lene te vdekur te atin dhe djalin e dajes.

  Viktimat jane Musa Lula dhe Bledar Xhaferri. Nga bresheria e plumbave kane mbetur gjithashtu te plagosur nena e vrasesit, Sofie, si dhe nje tjeter person.

  Mesohet se te plagosurit jane derguar ne spital dhe gruaja ndodhet jashte rrezikut per jeten. Ngjarja e rende ka ndodhur ne lagjen “Kushtrimi” te qytetit.

  Me te mberritur ne vendin e ngjarjes uniformat blu arrestuan 24-vjecarin. Sipas policise, autori i vrasjeve ka qene i dehur ne momentin e krimit.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Ca paska bere ai!!! Po motivet dihen?

 3. #3
  i/e rregjistruar Maska e zonja1961
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  1
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  kusheriri

  nga ishte bledari qe u vra???

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 08-01-2013, 06:26 PM
 2. Vlore - I vdes vajza 6 vjeēe, vret pastiēierin
  Nga labja nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 10-04-2011, 03:49 PM
 3. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-09-2009, 10:38 AM
 4. Iku me kushėririn e burrit
  Nga EMAUS nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-01-2009, 08:44 AM
 5. Vellezerit vrasin per nje fyerje kusheririn
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-02-2008, 03:44 PM