Rusi i mbijeton kėrcimit nga kati i pestė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Rusi i mbijeton kėrcimit nga kati i pestė

  Receta Gatimi

  Njė rus i ka mbijetuar pirjes sė tre shisheve verė dhe kėrcimit nga ballkoni i katit tė pestė- dy herė.

  Alexei Roskov ka thėnė se herėn e dytė ka kėrcyer, sepse nuk mund ta duronte gruan e tij duke e bezdisur pėr kėrcimin e parė.

  Gruaja e tij Yekaterina ka qenė e pranishme nė ngjarje dhe e ka parė burrin e saj tė dehur duke e hapur dritaren e kuzhinės nė apartamentin e tyre nė Moskė dhe duke kėrcyer jashtė.

  Ēuditėrisht 22-vjeēari Roskov, pėrveēse i ka mbijetuar kėrcimit ai ėshtė ēuar nė kėmbė dhe ėshtė ngjitur shkallėve pėr nė banesė.

  Mirėpo derisa gruaja e tij e kishte thirrur njė ambulancė dhe kishte filluar tė bėrtasė pėr atė ēka kishte bėrė burri, Roskov ka kėrcyer sėrish.

  Mjekėt po ashtu kishin mbetur tė habitur, pasi qė kishin trajtuar vetėm disa ēarje tė vogla dhe mavijosje.

  Roskov, i cili tash ka hequr dorė nga pirja, ėshtė shprehur: “Tani mund ta them vetėm njė gjė: Kam pasur shumė fat!”.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Ky qenka si macet!

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  i iken dy shpirte, e kuptoi prandaj nuk pi me...lol...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 25-04-2011, 05:19 PM
 2. YouTube feston ditėlindjen e pestė
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-04-2010, 06:56 PM
 3. Rusi i pi tetė shishe vodkė dhe mbijeton
  Nga Enkelejda_24 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-04-2009, 10:58 PM
 4. I shpėton rėnies nga kati i 47-tė!
  Nga Altin111 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-12-2007, 04:41 PM