Nje 23-vjecar nga Korca ka gjetur vdekjen sot pas nje grindjeje banale mes te rinjsh.


Ngjarja ndodhi ne nje prej lokaleve te qytetit, kur Elis Spaho u plagos per vdekje dhe tre persona te tjere u lenduan pas nje sulmi me arme te ftohta.

Policia ka identifikuar autorin e krimit dhe po punon per kapjen e tij. Po ashtu kane nisur hetimet per te zbardhur ngjarjen dhe motivet qe cuan ne kete sulm te rende.