Pasagjeri hidhet nga avioni ne 7 mije metra lartesi


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Pasagjeri hidhet nga avioni ne 7 mije metra lartesi

  Receta Gatimi  Nje pasagjer 20-vjecar i ka dhene fund jetes, duke u hedhur nga nje avion ne lartesine 7 mije metra.

  Ngjarja e pazakonte ndodhi gjate fluturimit te nje avioni te linjes kanadeze, qe udhetonte nga Yellowknife ne Cambridge Bridge. Pasagjeri nga veriu i Kanadase, po udhetonte me nje avion te vogel King Air B200, kur ka hapur me force deren e kabines se piloteve, e cila eshte shkulur, si pasoje e presionit te larte.

  Ndonese ekuipazhi eshte perpjekur ta ndaloje, pasagjeri eshte hedhur ne fluturim e siper. Pilotet jane gjendur ne veshtiresi, por kane arritur te mbajne kontrollin e avionit dhe te kryejne ulje te detyruar. Disa prej pasagjereve te tjere treguan se 20-vjecari ishte ne gjendje depresive.

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Kush e di ca problemesh ka patur i gjori, se nuk hidhet njeri nga avioni, vetem nese ka ndodhur pa dashje, dmth ka qene aksident.

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  po eshte merzitur jeta atij nga kriza ekonomike

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Hidhet nga 22 kilometra lartėsi
  Nga Erdi nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 18-03-2012, 11:04 AM
 2. Video: Keputet litari ne 364 metra lartesi dhe bie ne lumin me krokodila
  Nga PinkPrincess nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 09-01-2012, 09:50 PM
 3. Njė ēift kėrcen nga 421 metra lartėsi
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-10-2009, 08:51 PM
 4. Restoranti 30 metra lartėsi nga toka
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-09-2009, 09:56 PM
 5. Ecėn nėpėr litar nė 2.943 metra lartėsi
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 01-09-2009, 10:02 AM