Pranga babait monster, perdhunonte te bijen


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Pranga babait monster, perdhunonte te bijen

  Receta Gatimi  Policia maqedonase arrestoi ne Shkup nje burre qe perdhunonte te bijen prej dy vjetesh.

  Bashkeshortja e tij kishte bere denoncimin pasi kishte konstatuar shtatzanine e vajzes si pasoje e incestit.

  Policia ka arrestuar 37-vjecarin ndersa gjykata ka vendosur per te fillimisht arrest me burg.

  Makthi per vajzen ka nisur ne vitin 2007, kur i ati e perdhunoi per here te pare. Me pas babai monster e kishte kryer kete akt ne menyre rutinore dhe e kishte kercenuar te bijen se do ta vriste ne rast se ajo do te tregonte.

  Mjekesia ligjore konstatoi se vajza ishte perdhunuar nga i ati i saj dhe priste nje femije, si pasoje e marredhenieve te incestit.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  per mendimin tim ai lloj babai nuk do
  arrestuar por do prer mishi copa copa..

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e noemi84
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  bologna
  Postime
  139
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  AI QUHET MOSTER JO BABA.vetem baba nuk mund ta quash.

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e Celina
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  31
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga aurel Lexo postimin
  per mendimin tim ai lloj babai nuk do
  arrestuar por do prer mishi copa copa..
  E pshton me ba copa copa ata atij duhet me ja pre at gjen ,, edhe me ja dhan me hanger

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e medlina
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  diku ne ks
  Postime
  82
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  ku ku qa po ndin njeri qfar babe aj kur e qon veten nat gjendje me dhunu bijen e vet zoti e vraft ata dyhej me vjerr me pa ton gja ka bo zoti i vraft ata te pafty qe bojn ashtu

 6. #6
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  kio..eshte..bota..sote....ka..shume..ndryshime..po .ky.raste...do..denuar..me..vdekie

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ducati Monster Versioni Diesel
  Nga Al Capone nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 29-03-2012, 07:22 PM
 2. Perdhunonte te bijen, arrestohet shqiptari
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 13-03-2010, 06:20 AM
 3. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-06-2009, 06:32 AM
 4. 19 Mars - Urime per festen e Babait!
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 19-03-2008, 07:47 PM