Durres, aksidenohet per vdekje ne pune 44-vjecari


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Durres, aksidenohet per vdekje ne pune 44-vjecari

  Receta Gatimi  Nje 44-vjecar ka humbur jeten sot ne Durres, pasi u aksidentua gjate punes per ndertimin e nje pallati.

  Ngjarja ndodhi kur Fatmir Ymeri, ndersa po punonte ne nje objekt ne zonen e plazhit, u godit nga nje pllake mermeri qe i shkaktoi atij vdekjen e menjehershme.

  Pllaka u shkeput nga katet e siperme te pallatit duke zene nen vete 44-vjecarin.

  Policia ka mberritur ne vendngjarje dhe ka nisur hetimet per te gjetur shkaqet dhe pergjegjesit e ketij incidenti.
  Atentat per pronat ne Shkozet te Durresit, vriten dy persona
  Dy te vdekur dhe nje i plagosur ne Shkozet te Durresit per pronen. Nje konflikt per nje cope toke eshte kthyer ne krim te rende mes dy familjeve.

  Ngjarja e rende ndodhi pasditen e vone te se dieles, prane mbikalimit te Shkozetit ne superstrade. Sadik Laze, 27 vjec eshte viktima rastesore e ketij konflikti, ndersa nen shenjester jane vene dy vellezerit Shaban dhe Ilaridin Karabrahimi.

  I riu Laze raportohet te kete qene duke kaluar rastesisht ne vendin e krimit kur plumbat i kane marre jeten. Dy vellezerit e plagosur jane derguar ne spitalin e Durresit, ku Shabani ka vdekur si pasoje e plageve te marra. Autori eshte identifikuar dhe ndaluar pak caste pas krimit. Ai eshte Kujtim Hasani, 38 vjeē. Ne oret e vona te nates ndaj tij eshte marre masa e arrestit per vrasje me paramendim dhe armembajtje pa leje.

  150 metra katrore toke ne ane te rruges u kthyen ne molle sherri mes dy familjeve te ardhura perkatesisht nga Golloborda e Dibres dhe Tropoja. Hasani ka qelluar me bresheri automatiku mbi dy vellezerit qe ishin shfaqur ne token e pretenduar prej te dyja paleve.

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e burimi_zh
  Anėtarėsimi
  Oct 2007
  Postime
  62
  Reputacioni
  13
  ngushllime per familjet po ishalla mushen men niher shqiptaret bre per ni cop tok per me u vra po kjo nuk pom doket diqka normale bre po spo di qka me than ma shum

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Ishalla marrin masa sigurie per te gjithe punetoret, te pajisen me masat themelore te sigurise, si kask apo litar sigurie.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Fier, rrihet pėr vdekje 9-vjeēari
  Nga Erinaa nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 31-03-2011, 09:16 PM
 2. Durrės, ekzekutohet 35 vjeēari
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-04-2010, 10:36 AM
 3. Durres, vritet 30 vjecari per volumin e muzikes
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-08-2009, 08:07 PM
 4. Durres, ekzekutohet me arme 44 vjecari
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-05-2009, 06:58 PM
 5. Durres, aksidenohet per vdekje 12-vjecari
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-04-2009, 09:33 AM