15-vjecari perdhunon moshataren


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  15-vjecari perdhunon moshataren

  Receta Gatimi

  Nje e mitur ka rene pre e dhunes seksuale nga fqinji i saj, i cili nen kercenimin e thikes, e ka detyruar te kryeje cdo veprim qe donte ai.

  15-vjecarja qe ka perjetuar kete makth kishte shkuar per te qendruar me bashkemoshatarin e saj, ashtu sic bente cdo dite. Por sapo ajo ka hyre ne banesen e fqinjit ne rrethinat e Kamzes, ku nuk ndodhej asnje person tjeter vec 15-vjecarit, Leonard N. ka marre thiken ne kuzhine dhe pasi ia vendosur ne fyt e ka perdhunuar.

  Vajza po trajtohet nga psikologet pas ketij tmerri qe ka kaluar. Pas denoncimit ne polici nga e ema e vajzes qe mesoi ngjarjen, 15-vjecari eshte prangosur dhe eshte shprehur i penduar per kete ndodhi. Pas dy ditesh ai pritet qe te dale para gjykates per marrjen e mases se sigurise.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Shume keq jane mesuar kete femije!

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Sot ke frike te dalesh nga shtepia me gjithe keto gjera qe degjon…
  Ai minoren eshte, keshtu qe do lirohet kundrejt nje pagese me siguri. E c’hyn ne pune denoncimi ne keto raste?!

 4. #4
  ah sa keq ...:S

 5. #5
  i/e rregjistruar Maska e tringasokoli
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  shkup
  Postime
  4
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  mareeeeeeeee

 6. #6
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  keta adoleshente e sotem jane shume te lire bejne cfare ti bierin ne mendie

 7. #7
  i/e rregjistruar Maska e flamur ademi
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ne dit te sotit nuk mundesh me i besu kerkujt as fmis

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  keta femijte ne kete mosh sipas mendimit edhe prindi nuk
  ka se c'far ti bej me.

 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e argjent23
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  48
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  prind e djalit jan gabim se duhet me dit qfar thmi kan

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 38
  Postimi i Fundit: 18-04-2012, 06:50 PM
 2. Pėrdhunon tė miturėn, mė pas i kėrkon dorėn tek i ati
  Nga labja nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 28-11-2011, 10:48 AM
 3. Qeni perdhunon pulen dhe nuk denohet
  Nga 3r1k0 nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 05-10-2010, 11:13 AM
 4. Perdhunon kusheriren, pranga 21-vjecarit
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-12-2007, 05:09 PM
 5. Perdhunon mbesen 10-vjece.
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 17-10-2007, 01:43 PM