Receta Gatimi

Nuk ju dihet se qfar do te fitoni


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e atit
  Anėtarėsimi
  Feb 2007
  Vendndodhja
  ferizaj
  Postime
  27
  Reputacioni
  0

  Nuk ju dihet se qfar do te fitoni

  sot me 24.04.-posa e mora dhuraten e juaj.
  pershendetje stafit te lirentit.
  ju falimminderit per dhuraten -usb.jo qe nuk kam pasur usb-,i kam pasur edhe 3 te tjera, por me ju than te drejten nuk kam besuar se ndonjeher do te marr ket dhurat.
  flm lirenti.vetem vazhdoni keshtu.
  jeni me te miret.
  per anetaret tjer porosia ime eshte;
  vazhdoni te jeni me lirentin se nuk dihet se qfar do te fitoni.
  kaloni mire te gjithe.
  edhe nje her faliminderit per dhuraten.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35
  Je i mirepritur! Kalofsh sa me mire dhe surprizat nuk do te mungojne per te gjithe anetaret!

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  18
  Bravo Lirenti, me behet zemra mal kur shoh falenderime te tilla. Vertet nga lirenti ka shume supriza nxitoni te beheni pjesares dhye te aktivizoheni sa me shume ne temat dhe ne lojrat e lirentit.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Fitoni 100 Euro!
  Nga ReniX nė forum Bashkėpuno, Propozoni Idet Tuaja
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 02-11-2018, 03:46 AM
 2. Si tė fitoni Astet nė eBay
  Nga Lirenti nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 14-06-2013, 11:09 PM
 3. Me qfar programi ti hap foto te cilat mu ka fshir nga pc dhe i kam kthyer prap?
  Nga zanafill nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 30-06-2011, 02:47 AM
 4. Fitoni nje License per Antivirus Norton 360!
  Nga vaaldr1n nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 10-03-2011, 05:58 PM
 5. Si te: FITONI PARA DUKE LEN PC-n te Ndezur
  Nga agon15 nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 29-08-2008, 05:21 PM