Receta Gatimi

Rezultati i sondazhit: Cilin antivirus perdorni?

Votuesit
97. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • BitDefender

  5 5.15%
 • Eset smart security/nod32

  22 22.68%
 • Avast

  15 15.46%
 • McAfee

  2 2.06%
 • Norton/Symantec

  22 22.68%
 • Kaspersky antivirus/internet security

  10 10.31%
 • TrendMicro

  2 2.06%
 • AVG

  8 8.25%
 • Avira

  9 9.28%
 • Panda antivirus/internet security

  2 2.06%

Cilin antivirus perdorni?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 5 FillimiFillimi 12345 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 83
 1. #21
  i/e rregjistruar 20% Maska e enibjondja
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  154
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Edhe per kompjuterin tim ky antivirus eshte me i mire.

 2. #22
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  me i miri nga te gjith esht Bitdefender dhe Kaspersky por un perdor Nod32....

 3. #23
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Jam dakort me ty kristimcs por edhe Nod32 esht nje antivirus shum i mir.

 4. #24
  i/e rregjistruar 20% Maska e Lucatonii
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  München
  Postime
  191
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Kaspersky esht ma i miri kta tjert svyjn sen

 5. #25
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  pere mua eshte( G DATA ANTI VIRUS) dhe Kaspersky

 6. #26
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Internet Security Kaspersky eshte me i miri e sidomos me kan me license orgjinal

  tash per tash e kom,,, AVG Internet Security edhe ky po bojke

 7. #27
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erdi Lexo postimin
  Internet Security Kaspersky eshte me i miri e sidomos me kan me license orgjinal

  tash per tash e kom,,, AVG Internet Security edhe ky po bojke

  Mjafton qe programi te njoh licencen dhe ta pranoj dhe te punoja normalisht si kasperi etj,them se ska te bej eshte fallco e blere ose e vjedhuar apo origjinale.........

 8. #28
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Mjafton qe programi te njoh licencen dhe ta pranoj dhe te punoja normalisht si kasperi etj,them se ska te bej eshte fallco e blere ose e vjedhuar apo origjinale.........
  Une mendoj se ka te bej me kete sepse kur e blen licensen, ta leshon firma ate, dhe e ke tamam license, kurse keto qe i gjejme ne internet te gjitha jane te hakerata(edhe nqs ai e ka ble,e ka ble per nje perdorim dhe e ka qit internet,, kuptohet ajo nuk mund te funksionoj ty 100%) edhe keto te bejne por jo sikur e blen,,, po ashtu po flas per ne Kosove shumica e Windows XP i kan fallco sepse me nje CD (me nje Code) shume komjuterave ju instalohen ,,, mendimi im ,,,

 9. #29
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erdi Lexo postimin
  Une mendoj se ka te bej me kete sepse kur e blen licensen, ta leshon firma ate, dhe e ke tamam license, kurse keto qe i gjejme ne internet te gjitha jane te hakerata(edhe nqs ai e ka ble,e ka ble per nje perdorim dhe e ka qit internet,, kuptohet ajo nuk mund te funksionoj ty 100%) edhe keto te bejne por jo sikur e blen,,, po ashtu po flas per ne Kosove shumica e Windows XP i kan fallco sepse me nje CD (me nje Code) shume komjuterave ju instalohen ,,, mendimi im ,,,

  Funksionimi i programit nuk ka te beje me licencen origjinale apo fallco,ateher i bjen qe dhe programet qe jane trial nuk funksionojn ashtu sic duhet deri sa ti vesh licence te rregullt,une personalisht kam perdorur kasperin perher,ne fillim e kam pasur me licence origjinale te blere vete personalisht nga une,kurse tani perdor me licence te ashtuquajtur fallco,dhe nuk shoh ndonje ndryshim te Applicationit punon normalisht si me pare,biles kaspersky 7 e kam perdorur dhe te krakuar,licenca ose seriali eshte per te mbajtur programin ne pune te mos "skadoje" gjithmone ato programe qe nuk jane free,dhe sbesoj qe po te jete fallco te ndikoj ne perdorimin e programit.

 10. #30
  i/e rregjistruar Maska e imus
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Postime
  9
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  siguria e pc,

  un prej kohesh e perdor avast dhe gjendem shume mire

 11. #31
  i/e rregjistruar Maska e veeti
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  8
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  une perdor AVIRA antivirus , eshte shume i thjesht ta perdor dhe efikas

 12. #32
  i/e rregjistruar 10% Maska e atis
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  14
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  une kam eset dhe me pelqen

 13. #33
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  pershendetje un jom nje antar i ri kalofshi mir

 14. #34
  i/e rregjistruar 10% Maska e geni75
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Postime
  18
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Deri tani e kam perdor Avast,esht i mir sepse esht falas per ndryshe Norton,Kaspersky jan me te miret.

 15. #35
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Me heret kom perdrur dhe un avastin po tani e perdori avira antivir control center

 16. #36
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  nortoni shume i mire e i thieshte. kisha panda nuk me pelqente shume.

 17. #37
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Po Nortoni eshte i thjesht ke te drejt,per sa i perket ngarkeses se PC,Norton 2010 eshte teper i lehte,dhe nuk e ngarkon aspak PC ne krahasim me Anti-Viruset e tjer,ja u rekumandoj.

 18. #38
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  un tani perdor Norton 2010 dhe nuk e kam par fare se ca behet sepse nuk kam pasur problem eshte shum i mir ma rekomandoj klitoni flm

 19. #39
  i/e rregjistruar 10% Maska e leni10
  Anėtarėsimi
  Sep 2009
  Postime
  43
  Reputacioni
  0
  Une e perdori Eset Smart Security (Nod32) eshte nr.1... Nuk e ngarkon Pc si kaspersky eshte i leht ne kompjuter edhe per perdorim.

 20. #40
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Une perdor Avira versioni free , i kam testuar pothuajse te gjithe dhe nuk jane keq por kasper ishte nje nga me kotet qe kam perdorur, ishte me licenc te bler,
  Avast, BitDefender & TrendMirco jane shume te mire por zen shume vend ne kompjuter

  McAfee & Norton/Symantec jane te leht dhe te mire


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cilin shėrbim tė e-mail pėrdorni ?
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 05-01-2013, 09:37 PM
 2. Cilin Make Up-line perdorni?
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-02-2011, 11:10 PM
 3. Cilin program perdorni per komunikim?
  Nga kristimcs nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 19-02-2011, 11:17 AM
 4. Cilin SO Windows perdorni??
  Nga arditu nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 15-11-2010, 04:09 PM
 5. Cilin nga Website-t perdorni me shume?
  Nga kristimcs nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 06-07-2009, 11:27 PM