Receta Gatimi

Rezultati i sondazhit: Cilin antivirus perdorni?

Votuesit
97. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • BitDefender

  5 5.15%
 • Eset smart security/nod32

  22 22.68%
 • Avast

  15 15.46%
 • McAfee

  2 2.06%
 • Norton/Symantec

  22 22.68%
 • Kaspersky antivirus/internet security

  10 10.31%
 • TrendMicro

  2 2.06%
 • AVG

  8 8.25%
 • Avira

  9 9.28%
 • Panda antivirus/internet security

  2 2.06%

Cilin antivirus perdorni?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 5 FillimiFillimi 12345 I funditI fundit
Rezultatet nga 41 deri tek 60 prej 83
 1. #41
  i/e rregjistruar 10% Maska e leni10
  Anėtarėsimi
  Sep 2009
  Postime
  43
  Reputacioni
  0
  OK!OK per ty osht qashtu se mat mire se ESET nuk ka.......NR.1

 2. #42
  i/e rregjistruar 10% Maska e leni10
  Anėtarėsimi
  Sep 2009
  Postime
  43
  Reputacioni
  0

  Thumbs up

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Po Nortoni eshte i thjesht ke te drejt,per sa i perket ngarkeses se PC,Norton 2010 eshte teper i lehte,dhe nuk e ngarkon aspak PC ne krahasim me Anti-Viruset e tjer,ja u rekumandoj.
  edhe une do ta provoj norton 2010......por desha te pyes se sa ram nxan......

 3. #43
  i/e rregjistruar 20% Maska e arditu
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Postime
  134
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Post avast

  avastin e perdori

 4. #44
  i/e rregjistruar 10% Maska e 5tivi
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  37
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  un mendoj se ska si ESET NOD32

 5. #45
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  kam perdorur avg deri tani dhe problemet kan qen dhe jan 0 shum i mire me duket. e kam ven qe ne fillim te bej scan dhe te mari update automatikisht. dhe as qe ekam pasur probleme.

 6. #46
  i/e rregjistruar 10% Maska e djalikeq
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Koplik, Shkoder
  Postime
  97
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Per mendihmin tim eshte i mir Norton/Symantec

 7. #47
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Norton Internet Security 2011 e kam tani, dhe jam i kenaqur


  Sigurisht qe KASPERSKY esht 1#, por i bllokon licensat per 1 dej 2 dit

 8. #48
  Hajt se folim 10% Maska e lirigert
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  78
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Per mendimin tim nuk ka antivirus qe e mbron kompjuterin 100%, sado i mire qe te jete. Plotesisht dakord me Iceman. Une per momentin perdor Norton Antivirus 2010, i mire eshte, por me Kasperskyn nuk ve asnje Antivirus. Kam perdorur per nje kohe te gjate Kasperskyn dhe kur kisha ate PC fluturonte.
  Kalofshi mire

 9. #49
  Hajt se folim 10% Maska e lirigert
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  78
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Me sa shof tek sondazhi shumica perdorin Norton dhe Nod 32. Te dy te mire jane, por sic thashe dhe me lart asnje antivirus nuk e mban PC 100% te paster. Kjo puna virus-antivirus eshte si puna e polici-krimi. Duhet te ndodhi krimi qe policia te gjeje autoret, edhe antiviruset duhet te nxjerrin solucionet perkatese per viruset pasi keta te fundit kane bere hatane ne shume kompjutera.
  Kalofshi mire

 10. #50
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  I lezetshem ky krahasimi me policet dhe krimet

  Gjithesesi paska shume vota ESET!

 11. #51
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Eset Smart Security 4 !

 12. #52
  i/e rregjistruar Maska e riti
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Postime
  2
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  une perdor eset nod32 dhe eshte shume me i mire se te gjith antivirus e tjere e mban kompjuterin te mbrojtur me mire nese doni te perdorni kete username: EAV-40018774
  password: vb7bscedpm eshte deri 09.07.2011

 13. #53
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Flm riti, dhe mire se vjen!

  Mos harroni te beni prezantimin ne faqen e pare te forumit!

  Kalofsh mire!

 14. #54
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Kaspersky Internet Security 2011 ne PC dhe McAfee Total Protection 2011 ne Laptop

 15. #55
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Pėr mendimin tim Panda antivirus/internet security eshte me i miri, vecse nxe shume ram.

 16. #56
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Un Norton edhe perse per momentin nuk e kam ,as vet nuk e di se cfar ndodhi qe nuk po mbaj norton

 17. #57
  i/e rregjistruar 10% Maska e VaLKKaTiL
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  18
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Me pelqen shum.. Kaspersky PURE ... por rendon shum pc... mendimi im...!!

  Si ka mundesi asnjeri nga ju nuk perdore zonealarm extreme security 2011 .... apo nuk ja vlen???

 18. #58
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga VaLKKaTiL Lexo postimin
  Me pelqen shum.. Kaspersky PURE ... por rendon shum pc... mendimi im...!!

  Si ka mundesi asnjeri nga ju nuk perdore zonealarm extreme security 2011 .... apo nuk ja vlen???
  ZoneAlarm i mire ja vlen,por nvaret dhe me cfare antivirusi bjen si me rehat.

 19. #59
  i/e rregjistruar 10% Maska e VaLKKaTiL
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  18
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  ZoneAlarm i mire ja vlen,por nvaret dhe me cfare antivirusi bjen si me rehat.
  Une kete kam.. .... prandaj pyeta mendimin tuaj.. me beri pershtypje qe se pash ne "listen e sontazhit"...

 20. #60
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  lam nam me keta anti lesh anti virusa shpetova qe kur instalova deep freez se u cmenda te paktem per xp se per linux as qe dua tja di

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cilin shėrbim tė e-mail pėrdorni ?
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 05-01-2013, 09:37 PM
 2. Cilin Make Up-line perdorni?
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-02-2011, 11:10 PM
 3. Cilin program perdorni per komunikim?
  Nga kristimcs nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 19-02-2011, 11:17 AM
 4. Cilin SO Windows perdorni??
  Nga arditu nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 15-11-2010, 04:09 PM
 5. Cilin nga Website-t perdorni me shume?
  Nga kristimcs nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 06-07-2009, 11:27 PM