Receta Gatimi

Rezultati i sondazhit: Cilin antivirus perdorni?

Votuesit
97. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • BitDefender

  5 5.15%
 • Eset smart security/nod32

  22 22.68%
 • Avast

  15 15.46%
 • McAfee

  2 2.06%
 • Norton/Symantec

  22 22.68%
 • Kaspersky antivirus/internet security

  10 10.31%
 • TrendMicro

  2 2.06%
 • AVG

  8 8.25%
 • Avira

  9 9.28%
 • Panda antivirus/internet security

  2 2.06%

Cilin antivirus perdorni?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 5 nga 5 FillimiFillimi 12345
Rezultatet nga 81 deri tek 83 prej 83
 1. #81
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Atlantis Lexo postimin
  Prej se e kam marrė windows 10 nuk e kam ndėrruar antivirusin,e pėrdori vetėm Windows Defenderin.
  e kam lexuar diku ne web, qe per W10 me i miri program antivirus eshte Windows Defender!

  Une jam me Kaspersky akoma!

 2. #82
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  19
  Unė pėrdor Avast Internet Security nė njerin PC dhe Kaspersky Free Antivirus 2019 tek tjetri. Nga krahasimi i tė dyve tė dy punojnė njėlloj por Kaspersky ėshtė mė i mirė pėr mendimin tim sepse nuk tė bezdis fare me reklamat dhe kėrkesat pėr tė blerė produktin, ndryshe nga avast i cili promovon shpesh produktet e saj.

 3. #83
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  kam lexuar se fundmi, se programi me i mire kunder sulmeve ne Web, per Windows 10, eshte vete Windows Defender! Pra, nese keni Windows 10 te instaluar dhe te licensuar (me updates rregullisht), nuk ju duhet nje program i pales se trete per t'u mbrojtur nga viruset ne Internet!

  P.S megjithate, une perdor KIS!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 5 nga 5 FillimiFillimi 12345

Tema tė ngjashme

 1. Cilin shėrbim tė e-mail pėrdorni ?
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 05-01-2013, 09:37 PM
 2. Cilin Make Up-line perdorni?
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-02-2011, 11:10 PM
 3. Cilin program perdorni per komunikim?
  Nga kristimcs nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 19-02-2011, 11:17 AM
 4. Cilin SO Windows perdorni??
  Nga arditu nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 15-11-2010, 04:09 PM
 5. Cilin nga Website-t perdorni me shume?
  Nga kristimcs nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 06-07-2009, 11:27 PM