Receta Gatimi

Rezultati i sondazhit: Cilin antivirus perdorni?

Votuesit
97. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • BitDefender

  5 5.15%
 • Eset smart security/nod32

  22 22.68%
 • Avast

  15 15.46%
 • McAfee

  2 2.06%
 • Norton/Symantec

  22 22.68%
 • Kaspersky antivirus/internet security

  10 10.31%
 • TrendMicro

  2 2.06%
 • AVG

  8 8.25%
 • Avira

  9 9.28%
 • Panda antivirus/internet security

  2 2.06%

Cilin antivirus perdorni?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 5 12345 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 83
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30

  Cilin antivirus perdorni?

  Hapet Votimi per Antivirusin qe ju perdorni dhe pelqeni me shume

  Cilin antivirus perdorni & kush ju pelqen me shume?

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  20
  une per vete kam perdorur kaspersky dhe per mendimin tim
  eshte shum i mire..

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  edhe pere mendimin tim kaspersky eshte me i miri

 4. #4
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  per mendimin tim norzon eshte me i keqi nga te gjithe sepse rendon procesorin

 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Une me kaspersky s'vej antivirus tjeter perpara,eshte me i miri per mua tani per tani.. dhe kam lexuar ne nje artikull se stafi i kaspersky punon ne menyre te jashte'zakonshme per te permisuar produktin e tij me ane te leshimit te updatave,ne krahasim te komponive te tjera.

 6. #6
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  Puna eshte se keto antiviruse po ti kesh me lecensa te blera punojne shume mire por ne shqipetaret perdorim lecensa te vjedhura.
  Une perdor Eset nod 32 business edition dhe me duket i mire sepse nuk e rendon pc kurse kasper eshte i mire po kerkon shume ram.

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  20
  o erlindo po jo te gjithe shqipetaret e kane
  licencen e vjedhur hahaha..

 8. #8
  Hajt se folim 10% Maska e lirigert
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  78
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Edhe une tani per tani perdor eset nod 32. Mua me duket i mire dhe eshte i lehte nuk e rendon shume pc kur skanon. Por per mendimin tim si Kasperky nuk ka. Kur kisha kaspersky fluturonte kompjuteri, kurse tani edhe pse kam instaluar disa antispy e shf qe ka probleme.
  tung

 9. #9
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga aurel Lexo postimin
  o erlindo po jo te gjithe shqipetaret e kane
  licencen e vjedhur hahaha..
  hahahaha aurelo ka dhe perjashtime

 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e jomina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  181
  Reputacioni
  16
  Aktualisht po perdor ESET NOD32.

 11. #11
  i/e rregjistruar 10% Maska e reno
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  18
  Reputacioni
  0
  Aktualisht perdor norton 360.Besoj se eshte nga me te miret.

 12. #12
  i/e rregjistruar 10% Maska e reno
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  18
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Hapet Votimi per Antivirusin qe ju perdorni dhe pelqeni me shume

  Cilin antivirus perdorni & kush ju pelqen me shume?
  Kam ne dispozicion AVG me license deri ne 2018,mund ta bej upload ne kete forum?

  Kliton,mund te me thuash se si te bej upload ne kete forum?
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 26-04-2009 mė 10:37 AM.

 13. #13
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Patjeter mund ta besh tek: Programe pėr Sigurinė, Antiviruse, Antispyware


  Mund te lexosh duke klikuar ne keto dy pika Pika 1) dhe Pika 2)
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 26-04-2009 mė 10:38 AM.

 14. #14
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Aktualisht ne pc personal kam Norton 2008, dhe ate votova. (pas problemit me memorien tashme duket kapitull i mbyllur, pasi xhiron mire si program dhe mjaft efikas)

  Jam fan i Nod32 dhe ne disa pc te tjere perdor AVG per faktin qe eshte free per perdorim personal.

 15. #15
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  un perdor ESET smart security.

 16. #16
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Eset smart security/nod32 FOREVER

 17. #17
  i/e rregjistruar 10% Maska e reno
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  18
  Reputacioni
  0

  AVG me licence deri 2018

  http://isohunt.com/torrents/?ihq=AVG+Antivirus+8.0+[EXPIRES+YEAR+2018]+[CLEAN]+[blaze69]

 18. #18
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  kaspersky anti virus. eshte nr 1

 19. #19
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  20
  Une kam avast dhe jam e kenaqur nga ky anti virus

 20. #20
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Po e filloj une i pari:
  Per kompjuterin tim besoj se antivirusi me i mir eshte Eset Nod32-shi.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 5 12345 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Cilin shėrbim tė e-mail pėrdorni ?
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 05-01-2013, 10:37 PM
 2. Cilin Make Up-line perdorni?
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 26-02-2011, 12:10 AM
 3. Cilin program perdorni per komunikim?
  Nga kristimcs nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 19-02-2011, 12:17 PM
 4. Cilin SO Windows perdorni??
  Nga arditu nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 15-11-2010, 05:09 PM
 5. Cilin nga Website-t perdorni me shume?
  Nga kristimcs nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 07-07-2009, 12:27 AM