Rezultati i sondazhit: Cilin antivirus perdorni?

Votuesit
97. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
  • BitDefender

    5 5.15%
  • Eset smart security/nod32

    22 22.68%
  • Avast

    15 15.46%
  • McAfee

    2 2.06%
  • Norton/Symantec

    22 22.68%
  • Kaspersky antivirus/internet security

    10 10.31%
  • TrendMicro

    2 2.06%
  • AVG

    8 8.25%
  • Avira

    9 9.28%
  • Panda antivirus/internet security

    2 2.06%

Cilin antivirus perdorni?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 5 nga 5 FillimiFillimi 12345
Rezultatet nga 81 deri tek 83 prej 83
  1. #81
    STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
    Anėtarėsimi
    Jul 2010
    Vendndodhja
    New Mojave
    Postime
    11,524
    Gjinia
    Mashkull
    Hyrjet Blog
    25
    Reputacioni
    22

    Receta Gatimi

    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Atlantis Lexo postimin
    Prej se e kam marrė windows 10 nuk e kam ndėrruar antivirusin,e pėrdori vetėm Windows Defenderin.
    e kam lexuar diku ne web, qe per W10 me i miri program antivirus eshte Windows Defender!

    Une jam me Kaspersky akoma!

  2. #82
    i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
    Anėtarėsimi
    Jan 2007
    Vendndodhja
    Durrės
    Postime
    1,351
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    15
    Unė pėrdor Avast Internet Security nė njerin PC dhe Kaspersky Free Antivirus 2019 tek tjetri. Nga krahasimi i tė dyve tė dy punojnė njėlloj por Kaspersky ėshtė mė i mirė pėr mendimin tim sepse nuk tė bezdis fare me reklamat dhe kėrkesat pėr tė blerė produktin, ndryshe nga avast i cili promovon shpesh produktet e saj.

  3. #83
    STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
    Anėtarėsimi
    Jul 2010
    Vendndodhja
    New Mojave
    Postime
    11,524
    Gjinia
    Mashkull
    Hyrjet Blog
    25
    Reputacioni
    22
    kam lexuar se fundmi, se programi me i mire kunder sulmeve ne Web, per Windows 10, eshte vete Windows Defender! Pra, nese keni Windows 10 te instaluar dhe te licensuar (me updates rregullisht), nuk ju duhet nje program i pales se trete per t'u mbrojtur nga viruset ne Internet!

    P.S megjithate, une perdor KIS!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 5 nga 5 FillimiFillimi 12345

Tema tė ngjashme

  1. Cilin shėrbim tė e-mail pėrdorni ?
    Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
    Pėrgjigje: 5
    Postimi i Fundit: 05-01-2013, 10:37 PM
  2. Cilin Make Up-line perdorni?
    Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
    Pėrgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 26-02-2011, 12:10 AM
  3. Cilin program perdorni per komunikim?
    Nga kristimcs nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
    Pėrgjigje: 19
    Postimi i Fundit: 19-02-2011, 12:17 PM
  4. Cilin SO Windows perdorni??
    Nga arditu nė forum Votime dhe Sondazhe
    Pėrgjigje: 23
    Postimi i Fundit: 15-11-2010, 05:09 PM
  5. Cilin nga Website-t perdorni me shume?
    Nga kristimcs nė forum Votime dhe Sondazhe
    Pėrgjigje: 13
    Postimi i Fundit: 07-07-2009, 12:27 AM