Fjalet qe nuk t’i thashe kurre!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 45
 1. #21
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  paska komente te lezetshme kjo tema
  komente qe si kisha lexuar asnjeher
  e pra ke rastin tani

 2. #22
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8

 3. #23
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  …Nje interesim jo normal…ti......dhe vetem...ti
  indiferenca e pakuptimte!!S’di me c’te besoj.Me gezon kur ti interesohesh per mua....
  Kur permendja e emrit tim te terheq vemendjen.....kur prezenca ime te ben te sillesh ndryshe..!!...
  Jam munduar,besome!Jam munduar te mposht ndjenjat e mija..por egziston ende dicka brenda meje qe nuk me lejon te te kthej....shpinen.Egziston akoma nje force qe nuk me lejon ta rimar zemren time nga ty!!....Egziston ai zeri i brendshem qe me pershperit ne shpirt nje parandjenje te bukur..!!Ende ka shprese…!!Dhe une nuk duhet te dorezohem....
  Duhet te hap syte e zemres dhe te arrij te depertoj sadopak ne tek une sic jane ndenjat e tua…Ndoshta gjej pergjigjen qe po kerkoj prej kohesh..!

 4. #24
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  mos u gezo kur jeta te sjell pasuri .....mund ta humbasesh
  mos u hidhero kur jeta te zhyt ne varferi......mund te dalesh

  gezoju vetem dickaje ,qe jeton i gjalle !!!!

 5. #25
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  O Zot... Kur unė humbas shpresėn, mė ndihmo tė kujtoj se dashuria jote ėshtė mė e madhe se zhgėnjimi im dhe se planet e tua pėr jetėn time janė mė tė mira se ėndrrat e mia...!!..

  - - - Updated - - -

  $ep$e nuk duhet te te dua...nuk me lejohen shperqendrimet dhe aq me pak (1) dashuri qe eshte e destinuar te mos ekzistoj! Kam frike prej teje. Prania jote me tremb...ideja qe kam filluar te te pelqej me cmend! Edhe pse nuk dua,DUHET te te largoj prej meje!

  Me pelqen kaq shume te te kem prane,te flas me ty,te bej shaka dhe te argetohem me TY,por ti nuk je aspak AI qe une kam shpresuar te kem. T...i ke tip ndryshe...je krejt e kunderta ime.Jane miliona mendime qe me vertiten ne koke,ashtu si disa zogj te frikesuar nga nje grabitqar i rrezikshem.! Ti je KAZANOVA,nje DON ZHUAN, THE BOSS qe mendon se bota eshte ne duart e tua. Sa shpejt thua "TE DUA"..!
  Jam TATJANA e Onjeginit qe ndenjat i shpreh vetem ne leter..! Jam NORA e IBSENIT qe ti e fut ne nje bote enderrash,kukullash!
  Jam UNE,mendimi i pare i se ciles je TI...!
  Dua te iki prej ketu!!! Kam nevoje te shpetoj nga 'helmi' i nje ndjenje pa lindur mire. Kam nevoje te shpetoj prej kthetrave te tua..! Dua te jetoj e te marr fryme lirisht! Nuk kam nevoje per dashuri...kam nevoje per ate DIKUSHIN qe isha,kur s'te njihja TY..!

 6. #26
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Diten qe do martohesh te kerkoj nje nder,
  ne dasmen tende te me ftosh ta pi nje got ver.
  Te pi dhe te gjitha ti harroj,
  te them te trashegohesh dhe qe nuk te dashuroj.
  Mer nje thik ne zemer me vra te vdes nga dashurija,
  mos ki frik nese vijne per te arrestuar,
  nuk do ti lejoj shpirti im se je duke u martuar..
  Nese pyesin kush me qelloi,
  ai qe nuk mundi te me dashuroj..
  Nese pyesin fjalen e fundit qe thash.
  Thuaj me dashuronte cmendurisht por nuk e pashe !!.....

 7. #27
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  tek ti......

  KERKOVA SHUME....
  Permes urrejtjes,kerkova dashurine...
  .permes zhurmes,kerkova qetesine...
  .permes faljes,kerkova pendimin....
  .permes ndarjes,kerkova bashkimin....
  .ku kishte denim,kerkova falje...
  .ku kishte hyrje,kerkova dalje...
  .kerkova shume nga e verteta..
  .kerkova gjithcka,por asgje nuk gjeta.....

 8. #28
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga landi i Lexo postimin
  mos u gezo kur jeta te sjell pasuri .....mund ta humbasesh
  mos u hidhero kur jeta te zhyt ne varferi......mund te dalesh

  gezoju vetem dickaje ,qe jeton i gjalle !!!!
  ja me ne fund pak optimizem ktu te kjo temeeeeeee !!!!!!!

 9. #29
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ti nuk ishe aty te me shihje dhe t`i kuptoje ato qe un nuk munda t`i them! Jetes nuk i dihet, por e di 1 gje t`sigurt, qe ti do jesh gjithmone aty, gjithmone atje brenda thelle ne zemren time!

 10. #30
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Fjalėt pėr njė dashurie tė panjohur. Nė kėrkim tė tė panjohurės...

  Ēdo natė tė ėndėrroj edhe pse ende s’tė kam parė, apo ndoshta tė kam parė sa e sa herė dhe nuk e kam ditur qė je ti, ai qė kėrkojė. Po nuk ka gjė, kėtė do ta mėsoj me kohė. Ne mund tė kalojmė pranė njėri - tjetrit e tė mos pėrshėndetemi apo mund tė jemi me mira kilometra larg, por kjo nuk ka rėndėsi, aspak nuk ka rėndėsi, ajo qė ka rėndėsi ėshtė se unė jam vetėm e jotja dhe ti je vetėm i imi sepse kjo ėshtė vendosur e vulosur ende pa ardhur kėtu.
  Nuk ka rėndėsi, aspak nuk ka rėndėsi nėse mė duhet tė lodhem duke tė tė kėrkuar ty apo se ti duhet tė lodhėsh duke mė kėrkuar mua, ky ėshtė ēmimi qė duhet tė paguajmė pėr fitoren. E rėndėsishme ėshtė se ti mė pret dhe unė tė pres, se ti mė kėrkon dhe se unė tė kėrkojė, e rėndėsishme ėshtė se ne do ta gjejmė njėri tjetrin. Dashuria jonė dhe festa qė do tė bėjmė do tė bėjnė qė tė harrohen pėrgjithmonė ankthi i pritjes dhe ditėt e vetmise

  Nuk e di nė tė kam parė ndonjėherė, por e ndjej se dy zemrat tona janė takuar mes vete, janė takuar atje, tek burimi i dashurisė, tek ai burim i pashtershėm ku ēdo zemėr furnizohet me dashuri, tek burimi, atje lart.
  E di edhe njė gjė, e di se tė kam parė nė ėndėrr, shkėlqimi i fytyrės dhe flokėve tė tua nuk mė lejoi tė tė dalloja qartė fytyrėn, por unė e ndjeja se ishe ti, jo s’mund tė ishte ndonjė tjetėr. Goja jote nuk mė foli asnjė fjalė por buzėqeshja jote mė tha shumė, sa shumė !.
  E di edhe se ēdo natė shikimet tona ndeshėn, atje lartė nė qiell, nė yllin mė tė bukur,a e ke vėrejtur ndonjėherė vezullimin e rrugės qė pėrshkojnė shikimet tona, atje shikimet tona puthen, atje shikimet tona flasin
  I panjohur mė kėrko, por mos mė kėrko shumė se kėshtu mund tė pėrplasesh nė dike tjetėr para se tė mė gjesh. Mė prit por jo edhe gjatė, nėse mendon se po vonohem, nisu, do tė mė hasėsh rrugės duke ardhur tek ti
  Kujtohu, ndoshta jemi parė! Po ku se ? Ndoshta tek porta kur po hynim kėtu, nė kėtė skenė qė e quajmė JETĖ.
  Ēdo i njohur qė takojė mė bėnė tė mendojė pėr ty i panjohur.
  I panjohur s’ka rendėsi qė nuk tė njoh, unė tė dua. Ti ke diēka timen dhe unė kam diēka tėnden. Dhe atė ditė kur tė njihemi do na duket se jemi njohur gjithmonė.

 11. #31
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Fjalėt pėr njė dashurie tė panjohur. Nė kėrkim tė tė panjohurės...

  Ēdo natė tė ėndėrroj edhe pse ende s’tė kam parė, apo ndoshta tė kam parė sa e sa herė dhe nuk e kam ditur qė je ti, ai qė kėrkojė. Po nuk ka gjė, kėtė do ta mėsoj me kohė. Ne mund tė kalojmė pranė njėri - tjetrit e tė mos pėrshėndetemi apo mund tė jemi me mira kilometra larg, por kjo nuk ka rėndėsi, aspak nuk ka rėndėsi, ajo qė ka rėndėsi ėshtė se unė jam vetėm e jotja dhe ti je vetėm i imi sepse kjo ėshtė vendosur e vulosur ende pa ardhur kėtu.
  Nuk ka rėndėsi, aspak nuk ka rėndėsi nėse mė duhet tė lodhem duke tė tė kėrkuar ty apo se ti duhet tė lodhėsh duke mė kėrkuar mua, ky ėshtė ēmimi qė duhet tė paguajmė pėr fitoren. E rėndėsishme ėshtė se ti mė pret dhe unė tė pres, se ti mė kėrkon dhe se unė tė kėrkojė, e rėndėsishme ėshtė se ne do ta gjejmė njėri tjetrin. Dashuria jonė dhe festa qė do tė bėjmė do tė bėjnė qė tė harrohen pėrgjithmonė ankthi i pritjes dhe ditėt e vetmise

  Nuk e di nė tė kam parė ndonjėherė, por e ndjej se dy zemrat tona janė takuar mes vete, janė takuar atje, tek burimi i dashurisė, tek ai burim i pashtershėm ku ēdo zemėr furnizohet me dashuri, tek burimi, atje lart.
  E di edhe njė gjė, e di se tė kam parė nė ėndėrr, shkėlqimi i fytyrės dhe flokėve tė tua nuk mė lejoi tė tė dalloja qartė fytyrėn, por unė e ndjeja se ishe ti, jo s’mund tė ishte ndonjė tjetėr. Goja jote nuk mė foli asnjė fjalė por buzėqeshja jote mė tha shumė, sa shumė !.
  E di edhe se ēdo natė shikimet tona ndeshėn, atje lartė nė qiell, nė yllin mė tė bukur,a e ke vėrejtur ndonjėherė vezullimin e rrugės qė pėrshkojnė shikimet tona, atje shikimet tona puthen, atje shikimet tona flasin
  I panjohur mė kėrko, por mos mė kėrko shumė se kėshtu mund tė pėrplasesh nė dike tjetėr para se tė mė gjesh. Mė prit por jo edhe gjatė, nėse mendon se po vonohem, nisu, do tė mė hasėsh rrugės duke ardhur tek ti
  Kujtohu, ndoshta jemi parė! Po ku se ? Ndoshta tek porta kur po hynim kėtu, nė kėtė skenė qė e quajmė JETĖ.
  Ēdo i njohur qė takojė mė bėnė tė mendojė pėr ty i panjohur.
  I panjohur s’ka rendėsi qė nuk tė njoh, unė tė dua. Ti ke diēka timen dhe unė kam diēka tėnden. Dhe atė ditė kur tė njihemi do na duket se jemi njohur gjithmonė.
  pse kam nje pershtypje se e kam lexuar dicka te tille me pare ....

  by the way me pelqen

 12. #32
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Nuk te thash kurr se sa shum te dua Dhe me beso, nuk prisja ndo1 moment specjal per ta bere kete, jo si neper filma, por ne koken time silleshin aq shum gjera, mendime etj etj... saqe beso kur te them qe nuk e dija se ku isha ?? Mbase eshte vone, por jo! Nuk eshte!! Kurr nuk eshte vone te ta them qe te kam dashur gjithmone, te dua dhe do te te dua gjith jeten!! E di qe fjalet e mija tek ty nuk kane mė vlere, por ta dish qe un te dua!

  Nuk ta thash kurr ashtu sic e meritoje, por diku thelle atje brenda ne mua ajo fjale ishte e gdhendur!!

  Non si fermerą mai ti amo
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga vaaldr1n; 26-08-2012 mė 11:31 PM.

 13. #33
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  me fal................

 14. #34
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
  me fal................
  oii kush kerkon te falur per kta persona te pafajshem sikur ti Zoti ka pergatitur dicka shum te mire. Hade tu hade te te pelcafoj ele moth kelko hel tetel falje,the uk ke bo xo jo pel xo

 15. #35
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  oii kush kerkon te falur per kta persona te pafajshem sikur ti Zoti ka pergatitur dicka shum te mire. Hade tu hade te te pelcafoj ele moth kelko hel tetel falje,the uk ke bo xo jo pel xo
  hahahahahahaha eeeee po e kam per me vone nese te bej

 16. #36
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  .......qe nuk do te harroj ato dite vjeshte me shi !!!!!

 17. #37
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  nuk te thash kurr se veshtir eshte te bind veten se nuk do jeshe afer meje

 18. #38
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  ufaaa!!!...fjalet per njerzit e duhur ne jo momentin e duhur jane gjithmone fjale te pa thene....ne momentin e duhur....nuk ke fjale per te thene...sepse personat e duhur jane me shume se sa nje fjale....jane kaq shummme sa kur te duhen nuk jane askund...per ti thene ato fjale qe do te doje....ndoshta jane fjale pa fund!!!!!!!!

 19. #39
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Se nje dit do mesohem me mungesen tende

 20. #40
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Desidererei il tuo sorriso, con una luce speciale nello sguardo.....Desidererei tenerti per mano, almeno una volta nella vita.... Desidererei avere un'altra opportunitą con te, benché la prima non sia sfumata per colpa mia....Desidererei riuscire a tirare fuori la tua dolcezza,....quella dolcezza che non mi hai mai mostrato fino in fondo....
  Desidererei un abbraccio, immediato e veloce, tra il dire e il fare della tua indecisione....Desidererei stringerti forte, per farti sapere che ci sono, che ci sono sempre stata, nonostante la tua e la mia insicurezza....Desidererei crescere con te, nonostante, rispetto a te, io sia cresciuta gią da un pezzo....
  Desidererei averti accanto, ché quando non ci sei ormai non puoi fare a meno di mancarmi.....Desidererei guardarti negli occhi per poter scorgere la tua vera essenza e, attraverso essi, scoprire se anche io, seppure in minima parte, per te conto qualcosa.
  Se per tutti questi motivi, ed anche qualcuno in pił che ho omesso di elencare....questo vuol dire che ti desidero, allora sģ....Allora sei e resti quel desiderio che non ho mai, neppure lontanamente, appagato.....
  Quel desiderio che ti ingombra i pensieri, riempie il cuore, appesantisce l'anima. Quel nodo in gola che non passa, quel languore che non cessa.....Sei tutto quello che io chiamo desiderio ma che nulla ha a che vedere col sesso.....
  Sei voglia senza essere possesso....Sei attrazione senza necessariamente essere lussuria.....Sei sogno con quella giusta dose di purezza ed ingenuitą. Immacolato come puņ esserlo un bacio a fior di labbra. Fantastico come solo un amore in rinascita č.....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Kurre mos thuaj kurre
  Nga landi i nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 24-07-2013, 08:09 PM
 2. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 25-08-2011, 12:19 PM
 3. 7 fjalet qe nuk duhet te thoni
  Nga ReniX nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 25-02-2011, 05:30 PM
 4. Fjalėt mė infektuese nė internet
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 04-06-2009, 07:56 PM
 5. Kurre mos thuaj kurre, dhe ju
  Nga kuklla nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 02-11-2008, 02:21 PM